Skocz do zawartości

Aktualizacja - Mityczna Alchemia, Szarfy 30%, Nowe Misje Chao oraz Nowy Dungeon!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak btw, tak jak niektórzy tu już napisali, nie wiem czy nie lepiej by było dać te 100% na podnoszenie levela kamyka. Teraz mixy pójdą w góre, takie 10x kamyków spalić (+ te ulepy), to nie jeden line powiesi na lampie.

Ewentualnie jakaś opcja z dorzuceniem jakiś ulep w zamian za 100% na ulepszenie.

Oczywiście to tylko moja sugestia. Podoba mi się, że aktualizacja jest wymagająca, ale po prostu będzie za bardzo boleć takie spalenie 5kw+ za jednym razem. Sporo osób po takim spaleniu, będzie musiało sobie zrobić dłuższą przerwę od gierki, a tego przecież nie chcemy :D

 

Już lepiej nawet zwiększyć ilosc potrzebnych przedmiotów (czyt. np 15 kamyków na lvl), tylko nie te przeklęte 70%

Edytowane przez Potężny Mag
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego dungeonu, to czemu np. nie zrobić przedziału 49-79 czy 55-79, tylko z mniejszą liczbą skrzyń na dungeon? Niektórzy rzeczywiście mają fajne postki na tym levelu i graja jak na glownej, a jakby im mniej lecialo niz wyzszym to chyba nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej ze ludzi z tym lvl duzo nie ma, a robienie takiej postaci pod tego dunga bedzie niezbyt oplacalne

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, podstepnykaraluch napisał:

Co do tego dungeonu, to czemu np. nie zrobić przedziału 49-79 czy 55-79, tylko z mniejszą liczbą skrzyń na dungeon? Niektórzy rzeczywiście mają fajne postki na tym levelu i graja jak na glownej, a jakby im mniej lecialo niz wyzszym to chyba nikomu nie zaszkodzi, tym bardziej ze ludzi z tym lvl duzo nie ma, a robienie takiej postaci pod tego dunga bedzie niezbyt oplacalne

+1, niższe lvl też powinny coś mieć dla siebie, coś w stylu eventu wielkanocnego

Edytowane przez xAston
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hazeee napisał:

IMO podnoszenie aż tak mocno DMG na serwerze jest bezsensowne. Nie dość, że mityczna alchemia, to jeszcze daje 10% bonusu z koła i działa na to kryształ. 

Sama aktualizacja jest pod end game, tak samo jak wcześniej Półwysep (który swoją drogą miał być aktualizacja na niskie lv). Mapy są zdominowane przez te same gildie i znając życie będą mieli na nowe itemy monopol. No i jeszcze kox by był jakbyście dali 1 przedział dunga nowego od 80 do 99, nadałoby to dynamiczności w rozgrywce i wiązałoby się z tym, że gracze musieliby wybrać czy zostają na mapie do 79 czy jednak latają nowego dunga.

Pozdrawiam cieplutko i cześć.

Jeśli mając 460 na ludzi wchodzi poniżej 15k w  tanki typu Chevre czy Krypto bez ominięcia z nonszalancji, to wzmocnienie obrażeń UM jest jak najbardziej pożądane bo są to śmieszne obrażenia dla kogoś kto ma zapewne około 75k hp. Wbrew pozorom mapy nie są zdominowane przez te same gildie, bo najzwyczajniej w świecie topowej gildii nie opłacałoby się schylać po drop z niższych map. Poza tym niskie levele już mają stworzone rezerwaty gdzie nie zadaje im się obrażeń, ze względu na blokady, a pomimo tego mając 130 level trzeba kupować ulepy z niższych map więc co za tym idzie zarabiają niemało przy mniejszym wkładzie w eq.

Edytowane przez ANAKIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poruszyć temat ilości Piór Błogosławieństwa potrzebnych do przerabiania kamienia na mityczny. Według mnie I7PEM9w.png to za duża ilość. Aktualnie na rynku znajduje się zaledwie kilka sklepów z jotuńskimi itemkami a ich ilość znacznie spadnie po aktualizacji, gdyż zmniejszy się liczba osób otwierających szkaty seta przez misję Ziemia 3

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ANAKIN napisał:

Jeśli mając 460 na ludzi wchodzi poniżej 15k w  tanki typu Chevre czy Krypto bez ominięcia z nonszalancji, to wzmocnienie obrażeń UM jest jak najbardziej pożądane bo są to śmieszne obrażenia dla kogoś kto ma zapewne około 75k hp. Wbrew pozorom mapy nie są zdominowane przez te same gildie, bo najzwyczajniej w świecie topowej gildii nie opłacałoby się schylać po drop z niższych map. Poza tym niskie levele już mają stworzone rezerwaty gdzie nie zadaje im się obrażeń, ze względu na blokady, a pomimo tego mając 130 level trzeba kupować ulepy z niższych map więc co za tym idzie zarabiają niemało przy mniejszym wkładzie w eq.

To niezły krypto tank w eq +7 z biologiem silny na klasy bez obrozy szamana i w heraklesce +7. 
Ps postacie pvp nic nie bija kto kumaty ten zrozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TajfunLump napisał:

To niezły krypto tank w eq +7 z biologiem silny na klasy bez obrozy szamana i w heraklesce +7. 
Ps postacie pvp nic nie bija kto kumaty ten zrozumie

To potwierdza, że zwiększenie obrażeń um jest potrzebnne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa przeliczyłeś koszt wykoniania takiej alchemi chociaz po tych cenach z wczoraj ? To beda takie sumy że ludzie którzy do dzis mieli skonczone postaci i robili je rok to wartosc ich bedzie 1/3 lub 1/4 tego co bedzie koszowała ta alchemia. Gdzie tutaj logika. Ja aktualnie na 79 sprzedająć moje all postaci nie zrobił bym na 1 nawet tego. A gdzie tutaj myśleć o zrobieniu 1 postaci a potem kolejnej.

Piotruś nie przejmuj się, niedługo wejdzie 700+ to będzie Cię stać :)

  • Poggies 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapewne bossy z czasem będą utrudniane tak jak to miało miejsce już wcześniej, ale ... nie teraz" - Pamiętam jakby to było ze 3 tygodnie temu... oh wait.

Mimo odrzucenia tamtej propozycji miło widzieć, że wzięliście to pod uwagę, a cała aktualizacja wygląda mega ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gumball napisał:

Chciałbym poruszyć temat ilości Piór Błogosławieństwa potrzebnych do przerabiania kamienia na mityczny. Według mnie I7PEM9w.png to za duża ilość. Aktualnie na rynku znajduje się zaledwie kilka sklepów z jotuńskimi itemkami a ich ilość znacznie spadnie po aktualizacji, gdyż zmniejszy się liczba osób otwierających szkaty seta przez misję Ziemia 3

+1

ja myślałem, żeby coś zrobić z KD ataku i odpo (1-5%)

obecnie KD 1-4% służą do oddawania jako mixy, a 5% lądują w eq - większego zastosowania to nie ma 

może jakoś to pogodzić z chao? :D odebrać trochę chociażby skrzyń seta czy innego chłamu i dać po 3 (???) kd odpo i ataku, żeby miało to większe zastosowanie niż biolog

napędzi to dodatkowo rynek podręczników i KDków

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy że bardzo ważną kwestią jest przyszłość serwera. Przecież nie po to teraz będziecie poświęcać czas i pieniądze żeby na serwerze grało coraz mniej i mniej osób. Serwerów metin dotyczą takie same zasady jak innych społeczeństw - również sie starzeją. Co to znaczy że społeczeństwo jest społeczeństwem starzejącym? Że mniej osób sie rodzi niż umiera - mniej graczy przychodzi niż odchodzi. Niestety w tej aktualizacji brakuje tego czegoś co przyciągnie nową, młodą ekipę ludzi na serwer. Ktoś pisał "To idź wyżej". Idąc tym tokiem myślenia wszyscy idźmy wyżej, tam gdzie próg wejściowy jest wyższy i wyższy. Takie działanie prowadzi do braku nowych graczy na serwerze, bo wszyscy co już na nim grają są zrobieni pod korek, a nowy gracz zwyczajnie tego nie ogarnie i nie będzie chciał robić. Jedną z funkcji aktualizacji jest to żeby youtuberzy, jak i zwykli gracze "krzykneli" swojemu otoczeniu że nowa aktualka, wujek chodź grać. Problemem tej aktualizacji jest brak tego czegoś dla nowych graczy, co zwyczajnie sprawi że serwer za miesiąc, pół roku, rok bedzie miał tyle samo, albo nawet wiecej graczy niż ma dziś. Oczywiscie nie mówię o czyms wielkim, wiadomo zrobienie postaci na topke kosztuje, to i sie topke zarabia, ale spojrzmy na poprzednie aktualki. Butle dywizji - zajebista sprawa. Chao z KU - mega, KU lecą z kazdego metina, kazdy nowy gracz moze dropnac i zarobic. Proponuje wprowadzic cos w tym stylu, powiedzmy 1000 książek na zwiększenie UM, którego tak bardzo trzeba. Jest masa pomysłów i jakby sie zastanowic to mogą mieć sens. Nie zamykajmy sie na świat zewnętrzny bo, jak mówie - graczy jest mniej i mniej. Rozpisałem sie mega, ale poruszyłem moim zdaniem ważny problem przyszłości.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elo420 napisał:

Wszyscy wiemy że bardzo ważną kwestią jest przyszłość serwera. Przecież nie po to teraz będziecie poświęcać czas i pieniądze żeby na serwerze grało coraz mniej i mniej osób. Serwerów metin dotyczą takie same zasady jak innych społeczeństw - również sie starzeją. Co to znaczy że społeczeństwo jest społeczeństwem starzejącym? Że mniej osób sie rodzi niż umiera - mniej graczy przychodzi niż odchodzi. Niestety w tej aktualizacji brakuje tego czegoś co przyciągnie nową, młodą ekipę ludzi na serwer. Ktoś pisał "To idź wyżej". Idąc tym tokiem myślenia wszyscy idźmy wyżej, tam gdzie próg wejściowy jest wyższy i wyższy. Takie działanie prowadzi do braku nowych graczy na serwerze, bo wszyscy co już na nim grają są zrobieni pod korek, a nowy gracz zwyczajnie tego nie ogarnie i nie będzie chciał robić. Jedną z funkcji aktualizacji jest to żeby youtuberzy, jak i zwykli gracze "krzykneli" swojemu otoczeniu że nowa aktualka, wujek chodź grać. Problemem tej aktualizacji jest brak tego czegoś dla nowych graczy, co zwyczajnie sprawi że serwer za miesiąc, pół roku, rok bedzie miał tyle samo, albo nawet wiecej graczy niż ma dziś. Oczywiscie nie mówię o czyms wielkim, wiadomo zrobienie postaci na topke kosztuje, to i sie topke zarabia, ale spojrzmy na poprzednie aktualki. Butle dywizji - zajebista sprawa. Chao z KU - mega, KU lecą z kazdego metina, kazdy nowy gracz moze dropnac i zarobic. Proponuje wprowadzic cos w tym stylu, powiedzmy 1000 książek na zwiększenie UM, którego tak bardzo trzeba. Jest masa pomysłów i jakby sie zastanowic to mogą mieć sens. Nie zamykajmy sie na świat zewnętrzny bo, jak mówie - graczy jest mniej i mniej. Rozpisałem sie mega, ale poruszyłem moim zdaniem ważny problem przyszłości.

Nie każda aktualka będzie pod każdy przedział. Administracja mówiła, że będzie więcej "mniejszych aktualizacji", więc myślę że prędzej czy później coś dla nowych graczy się znajdzie, choć nie wiem czy potrzebują jakoś bardzo tego. Topce prędzej czy później zawsze braknie czegoś do roboty, a nowi gracze mają dużo do robienia i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...