Skocz do zawartości

Aktualizacja - Mityczna Alchemia, Szarfy 30%, Nowe Misje Chao oraz Nowy Dungeon!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, NaMaSa napisał:

Ale rozumiesz, że przeskok jakościowy postaci np: 59 z perf wyb a mistyczna +6 bedzie tak duzy ze nie bedziesz miała podjazdu?

miał* to po pierwsze;]
zrobmy najlepiej tak jak twoj kolega napisal, 10 rubinow na przerobienie, bez zadnego ulepszania itp bo dzieciaki z mapy 79 se ine poradza biblethump

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, taums napisał:

Wy to z lepą bracia 1jajowi czy jak ? Zawsze po aktu jest przepaść między postacią a postacią ale z czasem się to zaciera czego kurwa nie rozumiesz

Przepaść przepaścią, ale tutaj bedzie ta przepaść  taka że 1 postac przykładowo 59 na mitycznej rozwali 10 tych maxów  na wybornej   59 tak se ooo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa dla mnie żeby to było logiczne to alchemia mityczna mogłaby miec miejsce na zasadzie np; tworze jakiś zwój + 10rubinów mix mam na to 70% i robie z tego rubin mitycznie bez zadnych gownianych + i koniec. Jak i z każdym innym kamykiem a nie że nie dość że cięzko jest miec np ametyst perf a ty sobie wymyślasz że mam miec kolejny na przerobienie mitycznej + tyle mixów zeby to podbijac do +6... a co najlepsze gram na 79 to mam kupic 60ametystów wybornych mixów ? kto mi je sprzeda ?

 

6 minut temu, NaMaSa napisał:

To zróbcie mistyczną bez żadnego podbijania. Najlepiej jakby było to w formie jednorazowego ulepszenia i tyle. Niech trochę kosztuje zeby nie było dostępne od pały ale niech daje np. po 3-5% z obecnych bunusów i tyle. Po co aż tak to boostować? Myślę że wtedy by to miało duży sens.

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co ma wnieść tanie, jednorazowe przerobienie dla 3% bonusów więcej. Ani to nie pomoże rynkowi ani nic nie zmieni. Po tygodniu wrócimy do stanu przed aktualizacji i tych samych rozmów o potrzebie aktualizowania.

5 minut temu, WaleLepe napisał:

@Buziek ja cie rozumiem że ma być wyzwanie, ale to wyzwanie ma mnie kosztować 30kw zeby zrobic rubina ? ;D

Ale to nie jest koszt jednorazowy, dochodzi nowy dung i znaczną część tej Alchemii wydropisz we własnym zakresie. Tu chodzi o coś długofalowego

4 minuty temu, NaMaSa napisał:

Ale rozumiesz, że przeskok jakościowy postaci np: 59 z perf wyb a mistyczna +6 bedzie tak duzy ze nie bedziesz miała podjazdu?

Różnica będzie spora, o to w tym chodzi

3 minuty temu, WaleLepe napisał:

podjazu jak podjazu, 5takich 59 na wybornej nie zrobi nic na 59 z mityczna ;D

Ale aż taka wielka to nie będzie, bardziej 1:2 niż 1:5 :)

Po drugie wasze porównania są takie jakby ktoś miał wlecieć dzień po aktualizacji z full Alchemią Mityczną +6 co będzie niemożliwe, rozciągnie się to mocno w czasie i różnice będą dużo mniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa przeliczyłeś koszt wykoniania takiej alchemi chociaz po tych cenach z wczoraj ? To beda takie sumy że ludzie którzy do dzis mieli skonczone postaci i robili je rok to wartosc ich bedzie 1/3 lub 1/4 tego co bedzie koszowała ta alchemia. Gdzie tutaj logika. Ja aktualnie na 79 sprzedająć moje all postaci nie zrobił bym na 1 nawet tego. A gdzie tutaj myśleć o zrobieniu 1 postaci a potem kolejnej.

Edytowane przez WaleLepe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa przeliczyłeś koszt wykoniania takiej alchemi chociaz po tych cenach z wczoraj ? Bo beda takie sumy że ludzie którzy do dzis mieli skonczone postaci i robili je rok to wartosc ich bedzie 1/3 lub 1/4 tego co bedzie koszowała ta alchemia. Gdzie tutaj logika. Ja aktualnie na 79 sprzedająć moje all postaci nie zrobił bym na 1 nawet tego. A gdzie tutaj myśleć o zrobieniu 1 postaci a potem kolejnej.

Kiedy postacie niby kosztowały tyle ile naprawdę się w nie zainwestowało ? Od ostatniego miesiąca skończone 130tki stoją w cenach ponad 5 razy mniejszych niż kilka miesięcy temu właśnie dlatego że tych postaci było już na tyle dużo że zapotrzebowanie na nie wraz z ich cena poleciało na ryj, nigdy nie przeliczaj ceny postaci pod względem nakładu finansowego jaki w nią wsadziłes bo nigdy takiej ceny nie otrzymasz i skończysz jak Xayle któremu oferowałem za tego daggera miesiąc temu 800 zł a teraz za 500 nie może go sprzedać kekw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa przeliczyłeś koszt wykoniania takiej alchemi chociaz po tych cenach z wczoraj ? To beda takie sumy że ludzie którzy do dzis mieli skonczone postaci i robili je rok to wartosc ich bedzie 1/3 lub 1/4 tego co bedzie koszowała ta alchemia. Gdzie tutaj logika. Ja aktualnie na 79 sprzedająć moje all postaci nie zrobił bym na 1 nawet tego. A gdzie tutaj myśleć o zrobieniu 1 postaci a potem kolejnej.

Oczywiście, że liczyłem i tłumaczę tobie po raz 3, że liczenie tego w sposób, że ty wszystko masz kupować za wony jest głupotą. Dochodzi dung z którego leci dużo Alchemii i wcale nie będzie to takie nierealne. Mogą dojść częste eventy "drop corów z metinów" jeśli zaszłaby taka potrzeba. Można dawać cory w większych ilościach do eventów, jeśli okazałoby się, że nie ma tego totalnie na rynku. Opcji jest mnóstwo, a lepiej żeby czegoś nie było niż było za dużo, bo to jest wtedy najmniejszy problem. Zawsze reagowaliśmy na bieżąco i nie rozumiem teraz tej paniki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaleLepe napisał:

@BlassYaa przeliczyłeś koszt wykoniania takiej alchemi chociaz po tych cenach z wczoraj ? To beda takie sumy że ludzie którzy do dzis mieli skonczone postaci i robili je rok to wartosc ich bedzie 1/3 lub 1/4 tego co bedzie koszowała ta alchemia. Gdzie tutaj logika. Ja aktualnie na 79 sprzedająć moje all postaci nie zrobił bym na 1 nawet tego. A gdzie tutaj myśleć o zrobieniu 1 postaci a potem kolejnej.

ale ty przeczytales w ogole ta aktualizacje czy doszedles do momentu ulepszania mitycznej i sie postanowiles wysrac w temacie?
ulepszanie na mityczna jest proste bo jedyne co drogie to dorwac perf kamyka, ale czy to serio duzo? Gorzej juz od +0 do +6, ale pomyslales o np takim szafirze lub diamencie? te kamyki będzie można prawdopodobnie od buta przerobic i wbić do +6 bo są tanie jak barszcz, a majaczysz jakby cała alchemia była wyzwaniem na 50 lat xD skoncz sie osmieszac i udzielac bo oczy bola
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa i jeszcze jedno, jak ktos nie gra na max lvl to w jaki sposób rozwiązesz temat ametystowej alchemi dla takich graczy ? bo już widze jak oni to sprzedają zeby postac np do 99 to ogarneła.

A nie wpadłeś na to, że cory ametystowe mogą lecieć z nowego dunga? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BlassYaa napisał:

A nie wpadłeś na to, że cory ametystowe mogą lecieć z nowego dunga? :)

Więc teraz bedzie działac to na zasadzie że 1dnia bede dropic 1k corów zamiast np 200. Bo bede musiał oddac 60 rubinow zamiast 12np do ulepszenia mitycznego. Po co dokładac masą corów żeby wiecej tego leciało i wiecej sie ulepszało jak można nie napi3przac tysiecy korów a miejszych ilosci wybornych mixow do ulepszen?

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO podnoszenie aż tak mocno DMG na serwerze jest bezsensowne. Nie dość, że mityczna alchemia, to jeszcze daje 10% bonusu z koła i działa na to kryształ. 

Sama aktualizacja jest pod end game, tak samo jak wcześniej Półwysep (który swoją drogą miał być aktualizacja na niskie lv). Mapy są zdominowane przez te same gildie i znając życie będą mieli na nowe itemy monopol. No i jeszcze kox by był jakbyście dali 1 przedział dunga nowego od 80 do 99, nadałoby to dynamiczności w rozgrywce i wiązałoby się z tym, że gracze musieliby wybrać czy zostają na mapie do 79 czy jednak latają nowego dunga.

Pozdrawiam cieplutko i cześć.

Edytowane przez hazeee
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa Czy kwestia tego ile alchemii będzie leciało z nowego dunga zostanie poddana pod dyskusje? 

Chodzi mi o uniknięcie sytuacji, w której bieganie pozostałych dungów stanie się nieopłacalne czy sytuacji analogicznej do dunga świątecznego.

Edytowane przez Curoch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WaleLepe napisał:

Więc teraz bedzie działac to na zasadzie że 1dnia bede dropic 1k corów zamiast np 200. Bo bede musiał oddac 60 rubinow zamiast 12np do ulepszenia mitycznego. Po co dokładac masą corów żeby wiecej tego leciało i wiecej sie ulepszało jak można nie napi3przac tysiecy korów a miejszych ilosci wybornych mixow do ulepszen?

Nie, nie będzie to tak działać. Takie wyolbrzymianie nie ma większego sensu. Ja tylko mówiłem o planach "b", gdyby się okazało że jest totalna posucha na rynku alchemicznym. A nawet takie rozwiązania są lepsze niż to co piszesz, bo sprawiają że można częściej dawać "lepsze eventy" i nie będzie problemów z nagrodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Curoch napisał:

@BlassYaa Czy kwestia tego ile alchemii będzie leciało z nowego dunga zostanie poddana pod dyskusje? 

No możecie tutaj pisać swoje opinie jak to widzicie. Nie wiem jak w innej formie miałaby wyglądać taka dyskusja.

6 minut temu, hazeee napisał:

IMO podnoszenie aż tak mocno DMG na serwerze jest bezsensowne. Nie dość, że mityczna alchemia, to jeszcze daje 10% bonusu z koła i działa na to kryształ. 

Sama aktualizacja jest pod end game, tak samo jak wcześniej Półwysep (który swoją drogą miał być aktualizacja na niskie lv). Mapy są zdominowane przez te same gildie i znając życie będą mieli na nowe itemy monopol. 

Pozdrawiam cieplutko i cześć.

Jak mogą mieć monopol gildie, skoro większość opiera się na przedmiotach zdobywanych z dungeonów? Dominacja dungów przez gildie? Nowe, nie znałem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BlassYaa napisał:

No możecie tutaj pisać swoje opinie jak to widzicie. Nie wiem jak w innej formie miałaby wyglądać taka dyskusja.

Jak mogą mieć monopol gildie, skoro większość opiera się na przedmiotach zdobywanych z dungeonów? Dominacja dungów przez gildie? Nowe, nie znałem.

Chodziło mi o to, że end game ma skończone postacie na low lvl, i że znając życie taki zwykły niedzielny gracz nawet nie zrobi tego dunga, co oznacza, że może dojść do sytuacji gdzie i tak end game będzie miał monopol. Stąd też moja propozycja o przedziale 80-99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pr0Cent napisał:

po co ma iść wyżej metin jest po to że jeden chce grać sobie 79lvl a inny 49 i co ma być poszkodowany? takim tokiem jak ty myślisz to każdy powinien miec 130lvl ;) 

? I tak tym przedziałem 79 zrobiliście całkiem inny serwer więc cieszcie się z tego co macie a nie domagacie się ciągle więcej i więcej xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa przeliczyłeś koszt wykoniania takiej alchemi chociaz po tych cenach z wczoraj ? To beda takie sumy że ludzie którzy do dzis mieli skonczone postaci i robili je rok to wartosc ich bedzie 1/3 lub 1/4 tego co bedzie koszowała ta alchemia. Gdzie tutaj logika. Ja aktualnie na 79 sprzedająć moje all postaci nie zrobił bym na 1 nawet tego. A gdzie tutaj myśleć o zrobieniu 1 postaci a potem kolejnej.

ty sie pierdolnij w czambuł

jak książki ziemi, storczyki i paprotki kosztowały x, to po dodaniu takiej aktualizacji ten Twój x zarobku sobie przemnóż razy ~5

trzeba w chuj hajsu na to wydać na to - , ale o tym, że Twój zarobek dotychczasowy będzie pomnożony kilkukrotnie to nie myślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BlassYaa napisał:

No możecie tutaj pisać swoje opinie jak to widzicie. Nie wiem jak w innej formie miałaby wyglądać taka dyskusja.

Zależy jakiego typu będzie do dung, bardziej typu set czy lodowy smok? Możliwy do wykonania solo postacią w 10-15 minut czy 3-4 postacie w 20-30 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hazeee napisał:

Chodziło mi o to, że end game ma skończone postacie na low lvl, i że znając życie taki zwykły niedzielny gracz nawet nie zrobi tego dunga, co oznacza, że może dojść do sytuacji gdzie i tak end game będzie miał monopol. Stąd też moja propozycja o przedziale 80-99.

Ale monopol czego? Skoro to są dungeony, na czym mialby polegać ten rzekomy monopol? Odcięcie skończonych postaci 79 od tej Aktualizacji podważałaby sens poprzedniej Aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, taums napisał:

? I tak tym przedziałem 79 zrobiliście całkiem inny serwer więc cieszcie się z tego co macie a nie domagacie się ciągle więcej i więcej xD 

czy on napisał przedział 79lvl gościu ? ;) bo nie rozumiem tego ;) a czego chcą więcej ? ... jakiegoś urozmaicenia może a nie tylko wo mistyk i tyle ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hazeee napisał:

IMO podnoszenie aż tak mocno DMG na serwerze jest bezsensowne. Nie dość, że mityczna alchemia, to jeszcze daje 10% bonusu z koła i działa na to kryształ. 

Sama aktualizacja jest pod end game, tak samo jak wcześniej Półwysep (który swoją drogą miał być aktualizacja na niskie lv). Mapy są zdominowane przez te same gildie i znając życie będą mieli na nowe itemy monopol. No i jeszcze kox by był jakbyście dali 1 przedział dunga nowego od 80 do 99, nadałoby to dynamiczności w rozgrywce i wiązałoby się z tym, że gracze musieliby wybrać czy zostają na mapie do 79 czy jednak latają nowego dunga.

Pozdrawiam cieplutko i cześć.

mapa 79 początkowo była dominowana przez gildię YouTube i walczyła z gildią DENSY, ani jedno ani drugie nie wywodziło się z topki xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...