Skocz do zawartości

Aktualizacja - Mityczna Alchemia, Szarfy 30%, Nowe Misje Chao oraz Nowy Dungeon!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@BlassYaa napisałeś że nie chodzi o kupienie all z m1 i wbijania mitycznej xd dosłownie samozaoranie kto dodaje taką informacje przed aktu jak wszystko stoi na shopach ? 0 profesjonalizmu powinnej wyłączyc shopy dodając takie info a nie wywalenie info zeby ludzie w 3min wydymali cale m1 z alchemi ..

Edytowane przez WaleLepe
  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BlassYaa napisał:

Pięknie zauważyłeś, nikogo. Ale to właśnie o to chodzi! Chodzi o to by to nie była rzecz, która polega na skupieniu itemów i zrobieniu całości godzinę po wprowadzeniu Aktualizacji. Jest tak jak z każdą Aktualizacją, najpierw wydaje się trudna a finalnie gracze ją "przechodzą" dużo szybciej niż każdy myślał. Dojdzie nowy dungeon z nowym dropem także będzie kolejny napływ np. corów.

To po co np. będzie bost bosów jak nikogo nie stać na tą alchemię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NaMaSa napisał:

To po co np. będzie bost bosów jak nikogo nie stać na tą alchemię?

Ale boost bossów jest pod obecną sytuację i chao. Czytaj uważnie temat, dopiero drugi etap utrudniania będzie bezpośrednio pod Mityczna o ile zajdzie taka potrzeba. Zrozum, że coś trzeba dać a cały metin polega na bonusach i nie da się tego zrobić inaczej. Utrudnianie mobów/bossów/metinów to naturalny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WaleLepe napisał:

@BlassYaa napisałeś że nie chodzi o kupienie all z m1 i wbijania mitycznej xd dosłownie samozaoranie kto dodaje taką informacje przed aktu jak wszystko stoi na shopach ? 0 profesjonalizmu powinnej wyłączyc shopy dodając takie info a nie wywalenie info zeby ludzie w 3min wydymali cale m1 z alchemi ..

No i nawet w 1/10 nie kupili tego co potrzebują. Daliśmy itemy specjalnie by każdy mógł się wypowiedzieć na temat trudności Alchemii, lepiej teraz się zmierzyć z waszymi opiniami niż jak będzie za późno? Z tego co widzę sam jesteś za ułatwieniem to przecież między innymi tobie poszliśmy na rękę. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nahel napisał:

Nowy dung bedzie mial dostepny dla kazdego? czy podobnie jak hydra?

Celem jest robienie solo, można trochę przyrównać do wprowadzenia Wobby. Do solowania, ale trzeba mieć dobrą postać. Nie będzie to poziom Matrixa :) Także Pasywka na Ziemię, Alchemia Wyborna czy Chao jest mocno premiowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaleLepe napisał:

@BlassYaa nie wiem dla mnie to wgl parodia żebym ja dawał kolejny rubin perf zeby zacząć coś z mityczną ;D powiedz mi kogo na to stać ?

Myślę, że sporą ilość graczy. Od miesiąca trąbicie o nic nie wartych rubinach perf a teraz że nikogo na takiego nie stać. Nie kompromituj się :)

  • Like 2
  • Haha 2
  • Poggies 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WaleLepe napisał:

XXXXXXXXXXXXXXD stac to chyba handlarza beka, i napewno jak go stac to nie po to żeby go wkładac do kola tylko puscic go za zlotowe

Interesująca odpowiedź. Szkoda, że mało ma wspólnego z rzeczywistością. Mam wrażenie, że tobie bardzo wygodnie mieć zrobioną/skończoną postać i każda sytuacja, gdzie będzie trzeba wziąć się za jej polepszanie, bo inaczej zostanie się w tyle jest tragedią :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WaleLepe napisał:

XXXXXXXXXXXXXXD stac to chyba handlarza beka, i napewno jak go stac to nie po to żeby go wkładac do kola tylko puscic go za zlotowe

Biorąc pod uwagę, że na każdą postać trzeba będzie oddać 60 wybornych kamieni (mam nadzieje ze bedzie 100% jednak na ulepszenie), każdego rodzaju podejrzewam, że perfy będą po pewnym czasie niewiele droższe od mixów 

Milo by bylo gdyby administracja przedstawila jednak pomysl na rozwiazanie problemu przepustek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kozaczek2 napisał:

Ogolnie gituwa aktualka. Tylko mam lekkie zdziwienie, ze daliscie takie ' duze zapotrzebowanie ' na kulki rubinowe/szafirowe, natomiast z matrixa/trytona 0. Moim zdaniem jezeli daliscie az tyle rubinowych/szafirowych na chao to powinniscie tez dodac tak ' symbolicznie ' te 15/20 kulek z matrixa/trytona zeby zwykly ' macius ' tez mogl sie cos dorobic

Jedna postać do robienia solo smoka jest warta tyle co 10 postaci na matrixa, a chcecie zeby matrix i tak bardziej sie oplacal? Bez przesady. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to tłumaczyłem, ale część osób ma chyba problem z czytaniem. Część itemów może ulec zmniejszeniu, wszystko jest napisane w temacie. Jak mamy poważnie traktować niektóre osoby, skoro nawet im się nie chciało wszystkiego przeczytać? Specjalnie teraz to z wami konfrontujemy by to przedyskutować i poznać Waszą opinię. Tylko problem w tym, że niektórzy nie potrafią jej wyrazić, uargumentować lub napisać co jest źle. Pisanie postów "nie, bo nie" będzie kasowane. Tak samo jest z postami, którym podczas pisania leci piana z ust i nie potrafią normalnie wyrazić swojego zdania. A ludzi piszących o jakimś 150 poziomie nie będziemy traktować poważnie. Jak ktoś się nie zgadza z ilością przedmiotów na daną rzecz to niech napiszę jaka ilość i forma by go satysfakcjonowała. Pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaa dla mnie żeby to było logiczne to alchemia mityczna mogłaby miec miejsce na zasadzie np; tworze jakiś zwój + 10rubinów mix mam na to 70% i robie z tego rubin mitycznie bez zadnych gownianych + i koniec. Jak i z każdym innym kamykiem a nie że nie dość że cięzko jest miec np ametyst perf a ty sobie wymyślasz że mam miec kolejny na przerobienie mitycznej + tyle mixów zeby to podbijac do +6... a co najlepsze gram na 79 to mam kupic 60ametystów wybornych mixów ? kto mi je sprzeda ?

Edytowane przez WaleLepe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbcie mistyczną bez żadnego podbijania. Najlepiej jakby było to w formie jednorazowego ulepszenia i tyle. Niech trochę kosztuje zeby nie było dostępne od pały ale niech daje np. po 3-5% z obecnych bunusów i tyle. Po co aż tak to boostować? Myślę że wtedy by to miało duży sens.

Edytowane przez NaMaSa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaleLepe napisał:

@BlassYaa dla mnie żeby to było logiczne to alchemia mityczna mogłaby miec miejsce na zasadzie np; tworze jakiś zwój + 10rubinów mix mam na to 70% i robie z tego rubin mitycznie bez zadnych gownianych + i koniec. Jak i z każdym innym kamykiem a nie że nie dość że cięzko jest miec np ametyst perf a ty sobie wymyślasz że mam miec kolejny na przerobienie mitycznej + tyle mixów zeby to podbijac do +6...


tu nie chodzi zeby kazdy moglz robic mityczna w 1 dzien, mityczna ma byc jakims wyzwaniem lol

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Buziek napisał:

tu nie chodzi zeby kazdy moglz robic mityczna w 1 dzien, mityczna ma byc jakims wyzwaniem lol

Ale rozumiesz, że przeskok jakościowy postaci np: 59 z perf wyb a mistyczna +6 bedzie tak duzy ze nie bedziesz miała podjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NaMaSa napisał:

Ale rozumiesz, że przeskok jakościowy postaci np: 59 z perf wyb a mistyczna +6 bedzie tak duzy ze nie bedziesz miała podjazdu?

Wy to z lepą bracia 1jajowi czy jak ? Zawsze po aktu jest przepaść między postacią a postacią ale z czasem się to zaciera czego kurwa nie rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NaMaSa napisał:

Ale rozumiesz, że przeskok jakościowy postaci np: 59 z perf wyb a mistyczna +6 bedzie tak duzy ze nie bedziesz miała podjazdu?

Najpierw płaczecie, że to jest nie do zrobienia, a teraz twierdzicie ze postać 59 będzie biegać z mityczną alchemią +6?

Dalej twierdzicie, że wasze argumenty są logiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...