Skocz do zawartości

Event Wielkanocny!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, 13' napisał:

Czy za oddanie 1k jaj do Zająca dostaniemy coś w zamian czy poprostu mamy oddać i tylko nam zaliczy 1 z pkt do misji?

 

A co gdyby dodać do craftingu : oczy pająka, nogi, amulety orka+ , żeby orka + w przeliczeniu 50 ulep= 1 jajko ?

Jest tego multum na serwerze i nie ma żadnej wartości. Niskie lvl mogly, by sobie wymieniać w/w ulepy i żeby za łatwo nie było proponuje taki przelicznik.

@BlassYaa

Myślę, że po to nie ma za dużo rzeczy na low lvl do spalenia tam żeby pobudzić handel ulepami z wyższych lvli, jak ktoś potrafi myśleć to na low lvl i tak kupę kasy zarobi niewielkim kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 13' napisał:

Czy za oddanie 1k jaj do Zająca dostaniemy coś w zamian czy poprostu mamy oddać i tylko nam zaliczy 1 z pkt do misji?

 

A co gdyby dodać do craftingu : oczy pająka, nogi, amulety orka+ , żeby orka + w przeliczeniu 50 ulep= 1 jajko ?

Jest tego multum na serwerze i nie ma żadnej wartości. Niskie lvl mogly, by sobie wymieniać w/w ulepy i żeby za łatwo nie było proponuje taki przelicznik.

@BlassYaa

No jestesmy liczeni do Rankingu i zaliczy nam pkt w misji, także to tyle.

Takie itemy nie maja strategicznego znaczenia a moga ingerowac w ilosc wypompowanych ulep z wyzszych map a tego bysmy nie chcieli. Kilka ulep musieliśmy dać dla low lvli i to wystarczy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Dopalacze tylko dla wysokich lvli. Niech bedzie. 
 

Ale dla poczatkujacyh graczy np 35 lv( nie pisze w swoim imieniu)  bedzie ciezko wydropic 1000 ks. klatw badz pamiatek aby oddac jajka w misji z kufrem. Do tego dodropic aby moc wytworzyc plecaki oraz szkatulki. 
 

Wydaje mi sie, ze dobrym rozwiazaniem, aby pozbyc sie ulepszaczy bylo by mozliwosc oddawania wszystkich ulepszaczy. Losowa mozliwosc uzyskania jajka np  1-40. Czym drozszy ulepszacz tym wieksza szansa na trafienie wiekszej ilosci jajek. Rozsadnie i wszyscy gracze podejrzewam byli by zadowoleni. 
 

Do tego brakuje klimatu Swiat. 
Nie ma dropu Magicznych Jaj z metinow a szkoda. Byla by latanina. 
 

Ten Kot to nie pasuje szczerze :D 

Mogl by byc Zajec wygladalo by fajnie. 
 

Rozumiem.. inne rozwiazania, cos innego. Niby fajnie, ale nizsze lvl nie poradza sobie. 
 

Juz nie wspomne o ludziach ktorzy posiadaja na stanie po kilkanascie tysiecy roznych ulepszaczy. 
 

 

To tylko i wylacznie moje zdanie, nie stawiam oporu :D 

 

Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niesprawiedliwe jest to dla low lvli bo taki większy lvl pójdzie i dropnie sobie kulkę za 100 jajek gdzie mniejszy lvl zanim wydropi 100 ks klątw to pół dnia minie. 

Dodajcie chociaż możliwość wymiany za przepustki np. żabia 3x za 1 jajko, lodowa 2x za 1 jajko itd.

Przez to, że potrzeba do wszystkiego tych jajek to ceny przepustek poszły by w górę oraz zostały by wypompowane z serwera co sprawi, że po evencie miały by fajną cenę. Ja tam przez prawie rok takiego grania weekendowego zdobyłem może z 2,5k itemków takich jak symbole wojownika, matowe, KS klątw itp. Większość wcześniej sprzedawałem, a takie symbole leciały na glebę jak już nie było miejsca w eq na 10 postaciach oraz w magazynie. 

Dajcie też skorzystać z eventu tym co nie mają dostępu do tych przedmiotów z wyższych map. 

Edytowane przez JonKashtan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JonKashtan napisał:

Trochę niesprawiedliwe jest to dla low lvli bo taki większy lvl pójdzie i dropnie sobie kulkę za 100 jajek gdzie mniejszy lvl zanim wydropi 100 ks klątw to pół dnia minie. 

Dodajcie chociaż możliwość wymiany za przepustki np. żabia 3x za 1 jajko, lodowa 2x za 1 jajko itd.

Przez to, że potrzeba do wszystkiego tych jajek to ceny przepustek poszły by w górę oraz zostały by wypompowane z serwera co sprawi, że po evencie miały by fajną cenę. Ja tam przez prawie rok takiego grania weekendowego zdobyłem może z 2,5k itemków takich jak symbole wojownika, matowe, KS klątw itp. Większość wcześniej sprzedawałem, a takie symbole leciały na glebę jak już nie było miejsca w eq na 10 postaciach oraz w magazynie. 

Dajcie też skorzystać z eventu tym co nie mają dostępu do tych przedmiotów z wyższych map. 

Tacy też skorzystają z eventu, specjalnie daliśmy kilka itemów z dolnego przedziału. Quest Świąteczny nie jest dla każdego, musi być trudny. A ilość Jajek na inne rzeczy niż quest jest śladowa. Nowy gracz ma milion zarobków na evencie i stratny nie będzie, np. sprzedawanie komponentów do craftingu Skrzyń, nimi tez da się handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu widzicie problem w tym żeby kupić od high lvli troszkę ulep, cenowo i tak pewnie się wyrówna wszystko i jajko będzie miało konkretną wartość, więc z grubsza nie będzie różnicy...

Nawet wczoraj sprzedawałem jakiemuś 65 lvlowi elki z chena, bo się już na event szykował..

Można?

Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to troche irytujace czytajac te komentarze po raz pierwszy mamy event gdzie oplaca sie grac na wysokim lvlu a nie na kilku dropach 55lvl a noobki placza ze event pod hlvl gdzie widzac caloksztalt na low lvlu spokojnie mozna zarobic bardzo duzo. Event wydaje sie mega wypompuje bardzo duzo ulep ktore z dnia na dzien tracily wartosc a dodanie nowego dunga jest mega tydzien napierdzielania czegos nowego a nie caly czas to samo (chyba ze drop bedzie taki se i tylko sam syf w duzych ilosciach bedzie leciec i set bedzie lepszym wyborem czego bym nie chcial)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...