Skocz do zawartości

ferma kaczek rekrutejszyn


CEO OF RACISM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YZNhx6R.png 
 

hej

pomyslalem sobie ze w sumie to mam malo kolegow i troche by mi sie przydalo miec wiecej, a zeby do tego doszlo to trzeba otworzyc rekrutacje

gramy se na mapie 107 jbc

 

czym sie wyrozniamy:

1. pierwsze miejsce w turnieju pvp 1 vs 1 (ten co lepkie ronczki ma wygrał)

2. drugie miejsce w turnieju 2 vs 2 (z bryndzą, pozdrawiam)

3. pierwsze miejsce w turnieju Kaczuszki vs Popychadła (wygrana z wynikiem 100:85)

4. mamy balcerzaka (nie można głaskać, to jednak człowiek) i nosimy afro

 

co zyskasz dołączając do nas:

mozliwosc napastowania pepegi

chuja kurwa

 

w sprawie rekrutacji zapraszam do kontaktu na nicki postaci ze zdjęcia poniżej

EnEZ5Vz.jpg

 

 

no i huj

naura

Edytowane przez fuckinglogic
  • Like 4
  • Haha 5
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vasth napisał:

I tu się kończy dyskusja. Psycha siadła tak jak na respie, gdzie siojtyna zawsze pierwszy loguje XD. Wjazd na rodziców, brawo, bardzo dorosłe. Szkoda nawet dyskutować. Przyjdź o 21:39 pooglądać jak zbijamy legendy. 

bycie dorosłym jest nudne, poza tym nic nie napisałem w poście na temat legend // nie zgodzę się z tym że loguję pierwszy, a poza tym nie wiem co to ma do rzeczy xdd

nie wiem nawet kim jesteś a sie prujesz o chuj wie co, prawda jest taka, że my mamy jakość, a Wy ilość - pokazały to turnieje, sami pisaliście, że to będzie "weryfikacja"

ponadto ja wam pod postami nie spamuję i nie nawołuję znajomych żeby to robili, także psychikę z podłogi pozbierajcie i palcie gume dzieciaczki see you soon w czerwcu nauraaa

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fuckinglogic napisał:

YZNhx6R.png 
 

hej

pomyslalem sobie ze w sumie to mam malo kolegow i troche by mi sie przydalo miec wiecej, a zeby do tego doszlo to trzeba otworzyc rekrutacje

gramy se na mapie 107 jbc

 

czym sie wyrozniamy:

1. pierwsze miejsce w turnieju pvp 1 vs 1 (ten co lepkie ronczki ma wygrał)

2. drugie miejsce w turnieju 2 vs 2 (z bryndzą, pozdrawiam)

3. pierwsze miejsce w turnieju Kaczuszki vs Popychadła (wygrana z wynikiem 100:85)

4. mamy balcerzaka (nie można głaskać, to jednak człowiek) i nosimy afro

 

co zyskasz dołączając do nas:

mozliwosc napastowania pepegi

chuja kurwa

 

w sprawie rekrutacji zapraszam do kontaktu na nicki postaci ze zdjęcia poniżej

EnEZ5Vz.jpg

 

 

no i huj

naura

Czym się wyróżniamy?

5. Dostajemy co 12h wpierdziel na legendach, jak się nam uda zbić jedną na 3 dni to cała gildia świętuje. Dlatego na wygranym zuo wzięliśmy duratusy bo pakiet zbieralibsymy pół roku. 

  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tej gildii, słabo idzie im dominacja mapy. Argumentuję mój komentarz faktem , iż nie mają podjazdu do legend. Co z tego że na arenie jeden z nich wygrał skoro nie potrafi gość wybić innych graczy spod bosa. Z resztą... ze zwykłymi bosami również dość słabo im idzie.  

source.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vasth napisał:

Czym się wyróżniamy?

5. Dostajemy co 12h wpierdziel na legendach, jak się nam uda zbić jedną na 3 dni to cała gildia świętuje. Dlatego na wygranym zuo wzięliśmy duratusy bo pakiet zbieralibsymy pół roku. 

no i widzisz tak sie sklada ze co do handlu to ja głowę mam i nie wybrałbym duratusów gdyby byłoby mi to nie na rękę

ponadto jestem w stanie wydedukować że posiadasz niski iloraz inteligencji, ponieważ "punkt 5. " obejmował już bójkę twoich rodziców

powtarzanie żartów też nie jest śmieszne

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fuckinglogic napisał:

nie mam czasu na koczowanie pod matrixem w celu adopcji ludzi z dodatkowym chromosomem

Koczowanie?  Jak ktoś chodzi na mape 107 to widzi kto dominuje i sami pytają o rekru. Tak to już działa. Nie mówię że to coś złego że szukacie wsparcia na forum. A do mojego poprzedniego konta to zbanowane xD więc sorry ale nie zaloguje na główne xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...