Skocz do zawartości

Mini Aktualizacja - Licytacje, Nowe Tarcze i inne!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, BlassYaa napisał:

Ogólny zarzut jest też na to, że bossy na mapie 127 są słabe i to jest fakt. Proponowałbym im dodanie 7.000.000 hp. Zamiast 23.000.000 miałyby okrągłe 30.000.000 hp. Jak się na to zapatrujecie?

to i tak za malo ;/ ale zawsze spoko !

Edytowane przez incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BlassYaa napisał:

 

 

Jeszcze chciałbym się odnieść całościowo do tej dyskusji. Mam wrażenie, że trochę za dużo tutaj prywaty i unaoczniania waszych konfliktów z gry. Coś do tarczy dać trzeba, a nie zgadzam się zwiększaniem dmg w pvp. Każda ze stron ma trochę racji, aczkolwiek trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie po środku. Ogólny zarzut jest też na to, że bossy na mapie 127 są słabe i to jest fakt. Proponowałbym im dodanie 7.000.000 hp. Zamiast 23.000.000 miałyby okrągłe 30.000.000 hp. Jak się na to zapatrujecie?

mozna wprowadzic te 7mln hp i po prostu sie zobaczy w praktyce jak te bosy beda schodzic i nie ma co plakac tak jak cykoblanca o kazda zmiane ktora jest na ich niekorzysc, bo wiadomo ze oni wybijaja w klasowych nasiorach i innych itemach a potem gdy przyjdzie czas testowania to zakladaja wojenne eq i mowia ze po 20k wchodzi bez kryta ;DDDDDDDDD

ten nofear tez dobry co sie udziela a bez dojscia do lidera na konta latal dungi a drop z elifara widzial jedynie na zuo XD ( ludzie z casablanci po prostu powinni miec zakaz wypowiadania sie w niektorych sprawach ze wzgledu na ich niski poziom wiedzy o tej grze)

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BlassYaa napisał:

Jeszcze chciałbym się odnieść całościowo do tej dyskusji. Mam wrażenie, że trochę za dużo tutaj prywaty i unaoczniania waszych konfliktów z gry. Coś do tarczy dać trzeba, a nie zgadzam się zwiększaniem dmg w pvp. Każda ze stron ma trochę racji, aczkolwiek trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie po środku. Ogólny zarzut jest też na to, że bossy na mapie 127 są słabe i to jest fakt. Proponowałbym im dodanie 7.000.000 hp. Zamiast 23.000.000 miałyby okrągłe 30.000.000 hp. Jak się na to zapatrujecie?

Zgaduję, że zrobienie takiej tarczy będzie rzeczą bardzo kosztowną, więc zanim ludzie to zrobią i będzie możliwość zbijania tych bossów na ABS w normalnej ilości osób, a nie logować na raz 20 postaci i liczyć, że nie oponenci nie zdążą przybiec może się okazać, że wraz z tak wysoko podniesionym hp bossa znikną jakiekolwiek szansę na jego zbicie. Ja proponuję zmianę hp odłożyć w czasie. 

  • Haha 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze tak jak mój poprzednik skupmy się narazie na tarczach bo narazie zbijanie bosow jest tak jak by z „bomby” loguje się 5 -7 postaci i w tym czasie co postać pvp nie zdąży dolecieć ma szanse to zbić , o reszcie można zapomnieć, zobaczymy jak tarcze będą działać i wtedy można myśleć o jakimkolwiek podnoszeniu hp bossom , co do tarczy natury bonus silny na potwory z 7 na 10 mógłby wskoczyć ale nie na 15 :)  Tak jak było to z 3 władców na aureoli . 

Edytowane przez JeanyUjoza
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rathgaar napisał:

Zgaduję, że zrobienie takiej tarczy będzie rzeczą bardzo kosztowną, więc zanim ludzie to zrobią i będzie możliwość zbijania tych bossów na ABS w normalnej ilości osób, a nie logować na raz 20 postaci i liczyć, że nie oponenci nie zdążą przybiec może się okazać, że wraz z tak wysoko podniesionym hp bossa znikną jakiekolwiek szansę na jego zbicie. Ja proponuję zmianę hp odłożyć w czasie. 

Ta jak narazie na tej zasadzie to działa. Luranie bosa i zbijanie z zaskoczenia bo przyjdzie chłop na którego masz wszystko obroza riposta pierek i jedynie czego ci brakuje 3%  odpo z szafiru i chłop cie kasuje na duchowe to sie odechciewa grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając cały end game odzywam sie z mapki dla dzieci, ale myślę, że też dla dobra serwerka.

Proponuje dodac crafting chroma wyglądu dla zbroi/broni crafting moglby byc u Inzyniera bo wiadomo po braku mozliwosci robienia setek cos tam mozna dodac:

 Do wytworzenia barwnika "Rubinowego" dla broni potrzeba:

* 20x Wachlarz  55/65 +(x) (Soboll bój sie o Baronki)

* 100x Storczyk (jest ich bardzo dużo na rynku 24x bosy co 2h robi swoje)

* Szkatułki ksiąg umiejętności     10x stacków  

* pd 1h/rekawica 1h     3-5x Stack 

barwnik w tym przypadku Czerwony Barwnik + rubinowy mithril

50 won

80 % szansa na wytworzenie

 Całość może być zdatna do handlu i dodawana do konkretnego rodzaju broni w naszym przypadku robimy: Rubinowa poświata (wachlarz). 

Adekwatnie można zrobić ze wszystkimi rodzajami barwników i upchać w to duże ilości rzeczy, które każdy ma w sporych ilościach (wymieniłem rzeczy z mapy dla dzieci, ale pewnie wyżej też się znajdzie dużo takiego syfu).

Cały koncept byłby skierowany do osób które chciałby pozmieniać swój wygląd ekwipunku oraz stworzyć swoją unikalną postać, dałoby to sporą różnorodność wyglądu i zabrało trochę won z serwerka, ponadto każda rzecz właśnie typu pd/rękawica itd. byłaby coś warta. 

Zapraszam do dyskusji i swoich propozycji wyglądu i ulepszaczy.

 

  • Like 2
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, BlassYaa napisał:

Jesteś już którąś osobą co tak piszę i zgadzam się stały podatek byłby dobrą opcją. Na 99% zostanie on wprowadzony do licytacji.

4 godziny temu, Greed napisał:

Chodziło mi, żeby dodać do sprzedaży na sklepie, zamiast w aukcje to dodać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AndreTandeRuchaPande napisał:

Nic innego nie robie tylko "śnie" o nich XDDD 

No raczej, że śnisz. Myślę nawet że wiem jak wygłąa przebieg twojego snu. 

Siedzisz przed monitorkiem na krzesełku jest już późno bo 01:20 za 20 minut będą Bossy sobie myślisz, pójde może coś zbije sobie.

wybiła godzina 01:40 ty logujesz na bossa bijesz go solo nikogo nie ma Żadnej wizji, żadnej postaci. Na czacie nikt nie pisze, żaden boss nawet nie padł bijesz już go 7 min próbując go przebijać po 1%. I angle Elifar ma 1% Ty już ucieszony widzisz 20k Bossik ""O ja pier**** Zbije go będe miec obroże, będzie fiolka hihihihi"" 20k Pż bossowi zostało Zbiłeś go Po czym krzyczysz "" FIOLKA CIOSA!! OBROŻA!!! KRWI!! O JA PIERNICZE"" i chcesz podnieść Drop.

I naglę się Budzisz Cały spocony oraz Mokry sprawdzasz zawartość w ekwipunku a tam ani Obroży ani Fiolek Wstajesz z krzesła i idziesz zapłakany spowrotem spać Tym razem do Łóżka z myślą, że następnym razem może się uda :(

  • Confused 4
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do wypowiedzi poprzedników odnośnie dodania tarczy bez dodawania hp bossom. Czy nie uważacie, że skoro w jakiś sposób, (jak to wyżej napisaliście, na bombe) da się te bossy zbić z ubytkami (tak jak wyżej napisaliście ubytku odp na luda w zbroi i naszyjniku) pomimo kilku skończonych postaci pvp na klacie to czy nie jest już ok?

Skoro tarcza ma dodatkowo ułatwić bosy które już da się zbić nie posiadając wymaxowanego abs to czy "my" nie powinniśmy też czegoś dostać w zamian? 
W obecnym momencie, żeby stworzyć abs na postaci potrzebujesz hełmu pod odp, zbroi, naszyjniku i butów gdzie dla porównania postać pvp musi mieć szarfę, broń, zbroję, pas, buty, hełm, bransoletę i kolczyki żeby w jakikolwiek sposób konkurować z postacią pod zbijanie. Więc rozsądnym byłoby aby nie tylko ułatwiać zbijanie bosów, tylko jednocześnie w jakiś sposób to balansować (zwiększenie hp ilości bossa).

Logicznym jest to, że najpierw chcielibyście aby weszła aktualizacja z tarczą, żeby zbijać więcej bosów a dopiero później hp bosów jak zdążycie nafarmić trochę ulepek xd 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hardus napisał:

No raczej, że śnisz. Myślę nawet że wiem jak wygłąa przebieg twojego snu. 

Siedzisz przed monitorkiem na krzesełku jest już późno bo 01:20 za 20 minut będą Bossy sobie myślisz, pójde może coś zbije sobie.

wybiła godzina 01:40 ty logujesz na bossa bijesz go solo nikogo nie ma Żadnej wizji, żadnej postaci. Na czacie nikt nie pisze, żaden boss nawet nie padł bijesz już go 7 min próbując go przebijać po 1%. I angle Elifar ma 1% Ty już ucieszony widzisz 20k Bossik ""O ja pier**** Zbije go będe miec obroże, będzie fiolka hihihihi"" 20k Pż bossowi zostało Zbiłeś go Po czym krzyczysz "" FIOLKA CIOSA!! OBROŻA!!! KRWI!! O JA PIERNICZE"" i chcesz podnieść Drop.

I naglę się Budzisz Cały spocony oraz Mokry sprawdzasz zawartość w ekwipunku a tam ani Obroży ani Fiolek Wstajesz z krzesła i idziesz zapłakany spowrotem spać Tym razem do Łóżka z myślą, że następnym razem może się uda :(

Wystarczy że przeczytałem nazwę osoby która to napisała i już moje czytanie się skończyło :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janas napisał:

Odnosząc się do wypowiedzi poprzedników odnośnie dodania tarczy bez dodawania hp bossom. Czy nie uważacie, że skoro w jakiś sposób, (jak to wyżej napisaliście, na bombe) da się te bossy zbić z ubytkami (tak jak wyżej napisaliście ubytku odp na luda w zbroi i naszyjniku) pomimo kilku skończonych postaci pvp na klacie to czy nie jest już ok?

 

Nikt tego nie napisał jak coś. Polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, bo chyba jasno jest napisane, że bossa można zbić jedynie gdy postacie pvp nie zdążą dobiec*.

 

*istnieje też szansa zbić bossa jak na postaci pvp siedzi ktoś kto ma 2 lewe ręcę, czasem się zdarza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rathgaar napisał:

Nikt tego nie napisał jak coś. Polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, bo chyba jasno jest napisane, że bossa można zbić jedynie gdy postacie pvp nie zdążą dobiec*.

 

*istnieje też szansa zbić bossa jak na postaci pvp siedzi ktoś kto ma 2 lewe ręcę, czasem się zdarza.

Przecież zbijacie bossy na kilku postaciach pvp więc o czym ty mówisz? 

 

Logicznym jest, że będą tu jedynie przepychanki liny na swoją stronę, jedna chce aby było łatwiej wejść na mapę (gdzie już jest to łatwe) a druga chce to jakoś zatrzymać. 

Obie strony powinny wyjść z tej aktualizacji "jako tako" zadowolone. 

Nic nowego do tej dyskusji już (chyba) nie wniesiemy więc pozostaje czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janas napisał:

Przecież zbijacie bossy na kilku postaciach pvp więc o czym ty mówisz? 

 

Logicznym jest, że będą tu jedynie przepychanki liny na swoją stronę, jedna chce aby było łatwiej wejść na mapę (gdzie już jest to łatwe) a druga chce to jakoś zatrzymać. 

Obie strony powinny wyjść z tej aktualizacji "jako tako" zadowolone. 

Nic nowego do tej dyskusji już (chyba) nie wniesiemy więc pozostaje czekać :)

Janas niedlugo na strazniki sinanka wrocisz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...