Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (11.12 - 13.12)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, firn napisał:

nie lecą :(

Właśnie to jest dziwne bo w opisie chyba z ostatniej wielkiej aktualizacji było, że dropią z żab po metkach. Pytałem się o to administrację na chatboxie to potwierdzili, a później okazało się, że nie dropią i już nie drążyłem tematu. Może jakieś sprostowanko droga administracjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JonKashtan napisał:

Właśnie to jest dziwne bo w opisie chyba z ostatniej wielkiej aktualizacji było, że dropią z żab po metkach. Pytałem się o to administrację na chatboxie to potwierdzili, a później okazało się, że nie dropią i już nie drążyłem tematu. Może jakieś sprostowanko droga administracjo

dropi z minibossow po pieczątkach, co ty bys chcial 5x po metkach, 4x po pieczkach i 1x glowny + do tego szansa na drop z metka.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pierniczkq napisał:

dropi z minibossow po pieczątkach, co ty bys chcial 5x po metkach, 4x po pieczkach i 1x glowny + do tego szansa na drop z metka.   

Napisałem tylko to co było w opisie aktualizacji.... Równie dobrze mogły by być moby zamienione po metkach z tymi po pieczątkach i tyle. Zrobić 4x zamiast 5 i żabie by trzymały taką cenę jak mistyczne. Ja i tak na żabi chodzę bo różnica w cenie przep jest ogromna, a w dropi już nie za bardzo

Edytowane przez JonKashtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bedek95 napisał:

Ja osobiście się nie martwię, mam ponad 1k przep zostawionych także moje obawy skierowane raczej dla graczy mało doświadczonych, którzy żeby zdobyć kilka skrzynek będą musieli wydać ogromne ilości wonów.

Zdziwilbys sie jakby przepustki nie byly potrzebne do eventu światecznego?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Event świąteczny zazwyczaj trwa 2 tygodnie a ludzie myślą, że dostaną skrzynki tak jak było to na evencie mikołajkowym XD. Spodziewałby się cukierków+skarpetek, kart losu i skrzynek z ostatniego bossa a ludzie płaczą o mistyczne przepustki i skupują ją za chorą cenę a wiadomo, że i tak do farmienia wszystkiego najlepszy okażę się pustynny a mistyczne wrócą do 70kk/szt. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reeez33 napisał:

Event świąteczny zazwyczaj trwa 2 tygodnie a ludzie myślą, że dostaną skrzynki tak jak było to na evencie mikołajkowym XD. Spodziewałby się cukierków+skarpetek, kart losu i skrzynek z ostatniego bossa a ludzie płaczą o mistyczne przepustki i skupują ją za chorą cenę a wiadomo, że i tak do farmienia wszystkiego najlepszy okażę się pustynny a mistyczne wrócą do 70kk/szt. 

nie mow o tym glosno XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...