Skocz do zawartości

M1 i dobry hajs w 5h


TwoFaceMe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Chcę wam przedstawić dość spory zarobek w M1 Shinso (mapa środkowa). 

Interesuje nas spot z metinami bitwy i walki w prawym dolnym rogu Shinso oraz 2 spoty z metinami chciwości.

R0Omv62.png

W pierwszej kolejności musimy zrobić 8 postaci po 30 lv i wtedy blokujemy exp. (ekwipunek startowy wystarczy, jesli ktoś ma inną postać to wyexpienie w V1 zajmuje jakieś 20 minut max.)

Następnie na każdej z tych postaci musi znajdować się butelka dywizji.

Ustawiamy postacie na tych 3 spotach tj. po 2 postacie na metinach chciwości (fioletowe 20lv), jedna postać na 4CH i 4 postacie na metinach bitwy (żółte 15lv), 1 postać na 2 CH. (Łącznie te 8 postaci)

Spot z metinami chciwości zbijamy w niecałe 1,5 minuty, a spot w prawym dolnym rogu około 2minuty 20 sekund, pozwala to na ciągłe zbijanie metinów.

Z każdego metka leci po 3 pkt dywizji czyli każda postać musi zbić 667 metinów.

Niestety z metinów bitwy nie mamy dropu lub jak jest to okazjonalnie ale z metinów chciwości już jest.

po około 5 godzinach napełniamy wszystkie butelki.

Z samych butelek aktualnie wychodzi około 170 W plus drop z metinów chciwości czyli +/-10w.

Tak, jest to mega monotonne !!!

 

 

 

Edytowane przez TwoFaceMe
  • Thanks 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko po co wbijać postaciom 30 lvl? Aktualnie na 20 lvlu dostajesz lazurowe eq, które mają staty jak bronie na 30 lvl ze średnimi 50, a na 30 lvlu nie ma już punktów za metiny 10, także myślę, że lepiej już zostawić ten lvl 20, a ewentualnie po 14 dniach(czas po którym lazurowe wygasa) zrobić kolejnego dropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piontekoficial napisał:

Wszystko spoko, tylko po co wbijać postaciom 30 lvl? Aktualnie na 20 lvlu dostajesz lazurowe eq, które mają staty jak bronie na 30 lvl ze średnimi 50, a na 30 lvlu nie ma już punktów za metiny 10, także myślę, że lepiej już zostawić ten lvl 20, a ewentualnie po 14 dniach(czas po którym lazurowe wygasa) zrobić kolejnego dropka

zapomniałem tam dodać, że pkt na butelce wbijają się od 30 lv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 channeli wolne będzie tylko w nocy raczej. Lepiej zrobić sobie jedną postać która nabije butle w 1h niż męczyć się na 8 postaci. 

Prościej i przyjemniej. 

Spotkałem już graczy, którzy lecieli na 6 kont i nie wyglądało to tak pięknie 

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Dharma napisał, próbowałem dziś bić na 3konta i zarówno rano jak i w godzinach południowych wciąż byli inni gracze. Lepiej "wykokścić" jedną postać, ew. dwie i wtedy w nocy latać, wtedy wbicie butelki zajmie może z 2h, jeśli będziemy zbijać metki bitwy w 2-3 sek. Na startowym eq zbicie metka 15lv zajmuje ok. 10-15 sek, co już trochę schodzi, jeśli nie jestesmy sami.

Edytowane przez DonCorleone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...