Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (04.09 - 06.09) + HH 40%


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

 

Piątek:

- Raty serwerowe 50% więcej doświadczenia 24h! (14:00 - 14:00)

- Raty serwerowe 100% więcej doświadczenia dla peta 24h! (14:00 - 14:00)

 

Sobota:

- Event Górniczy! (12:00 - 19:00)

- Wojna Królestw! (19:00)

Niedziela:

- Event Rybacki! (12:00 - 19:00)

 

Opis wydarzeń znajdziesz tutaj.

Zanim zaczną pojawiać się wiadomości, że słabe eventy pragnę przypomnieć, że cały czas trwa Wydarzenie Szkolne, które daje wam ogrom możliwości, a wydarzenia weekendowe dodaliśmy jako uzupełniające. 

!DODATKOWO!

- HH 40% więcej SM od niedzieli (06.09) od godziny 00:01 do poniedziałku (07.09) do godziny 23:59!

 

Życzymy udanego weekendu:

Administracja Valium.pl

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BedeProMamo napisał:

Nie za często to HH?Może pora zwiększyć szansę na drop przepustki zamiast opierać ich dostępność tylko na is? Od aktualizacji to już 3x Happy Hour...

Gdybyśmy uważali, że jest za często to byśmy go nie dali. Poprzez dużą częstotliwość nakładek na broń w IS spadła liczba kuponów na rynku, stąd pojawił się ten event. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BlassYaa napisał:

Gdybyśmy uważali, że jest za często to byśmy go nie dali. Poprzez dużą częstotliwość nakładek na broń w IS spadła liczba kuponów na rynku, stąd pojawił się ten event. Pozdrawiam.

Nakładki to nie powód braku sm na rynku.Brak sm na rynku jest spowodowany brakiem przepustek.Gdyby możnabyło je kupić w normalnych ilościach za wony a nie sm to nie byłoby potrzeby dwać 3x Happy Hour w przeciągu 2 miesięcy 

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BedeProMamo napisał:

Nakładki to nie powód braku sm na rynku.Brak sm na rynku jest spowodowany brakiem przepustek.Gdyby możnabyło je kupić w normalnych ilościach za wony a nie sm to nie byłoby potrzeby dwać 3x Happy Hour w przeciągu 2 miesięcy 

Ale % na drop przepustek jest taki sam od 1,5 roku i jakoś wcześniej nie trzeba było aż tak często dawać. Sam sobie przeczysz. Dodatkowo w IS nie ma dosłownie nic, co tydzień masz rzeczy dostępne w eventach lepsze od ISowych, a ty jeszcze masz pretensje. Niektórym widzę się nigdy nie dogodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BlassYaa napisał:

Ale % na drop przepustek jest taki sam od 1,5 roku i jakoś wcześniej nie trzeba było aż tak często dawać. Sam sobie przeczysz. Dodatkowo w IS nie ma dosłownie nic, co tydzień masz rzeczy dostępne w eventach lepsze od ISowych, a ty jeszcze masz pretensje. Niektórym widzę się nigdy nie dogodzi.

To że z is nic nie opłaca się kupować po za przepustkami to nie jest moja wina :) I wielokrotnie gracze domagali się zmian w dropie przepustek mam Ci odkopywać stare propozycje/dyskuje ? Owszem większość propozycji było bez sensu ale świadczy to że problem nie jest nowy a jedyne co robicie to dajecie HH

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BedeProMamo napisał:

Nakładki to nie powód braku sm na rynku.Brak sm na rynku jest spowodowany brakiem przepustek.Gdyby możnabyło je kupić w normalnych ilościach za wony a nie sm to nie byłoby potrzeby dwać 3x Happy Hour w przeciągu 2 miesięcy 

Pomyśl trochę. Nie widzisz spadku graczy? To jest powód.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BedeProMamo napisał:

3 miesiące temu powodem było za dużo graczy :) Zawsze jest wymówka zamiast to poprawić 

Przepustki mają cenę i wartość i to jest dobre. Nie mam zamiaru nic z nimi zmieniać. Pomyśl trochę szerzej niż czubek własnego nosa. Serwer musi z czegoś na siebie zarabiać i w tym przypadku są te przepustki. Inną opcję jest zrobienie ISa za 300 ziko oraz brak przedmiotów eventowych jak na większości serwerów. Wybór jest chyba oczywisty. Nie mam zamiaru się więcej w tym temacie wypowiadać. NIkt nikomu nie każe korzystać z HH, jest to dobrowolne. Pozdrawiam.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sm - obawiam się że is w ~60% zarabia na przepustkach, kolejne 20% to profity do rogu i reszta wraz z kołem 20%, i jeśli wyciągasz na czymś największy profit, raczej starasz się tego utrzymać (sełweł musi jakoś zarabiać).

Aby wejść na rogala, potrzeba zbić około 10 kamieni lub 20 metinów, aby wejść na chena, potrzeba średnio ~5rogal,i o mapie 127 nie mówie bo mało kto z niej korzysta i metki zazwyczaj są wolne, a więc tam z wlotkami nie ma aż takiego problemu, może tak zamiast idiotycznych eventów górniczych 2x w tygodniu i pakowanie barwników do skrzynek ev, aby najdroższe zredukowały cene z 40w na 10, to częstsze eventy z potrójnymi kamieniami? Czy może jednak jest to celowy zabieg wrzucanie przesyt czegoś, nad czym is i tak nie zarabia, a omijanie najchodliwszych rzeczy z is? (tak tak, zaraz mi ktos napisze ze smocze leca z eventu szkolnego :D)

Sporo osób mówi o problemie przepustek - do końca miesiąca niestety będzie mega problem, event niesie ze sobą konsekwencje, mianowicie:

-Przyjemne i korzystne farmienie eventu na dungu.

-Większy odpał, tym samym więcej osób jest w stanie sukcesywnie kończyć dung.

-Większe zainteresowanie dungami przez event.

Co do hh - mega pomysł, świetna okazja na kupienie sm po przepustki, tak właśnie planuje uczynić robiąc zapas chenów na kilka dni. Administracja śledzi rynek i prawie zawsze wie co jest potrzebne, zauważyła że brakuje od kilku dni/tygodni sm a więc wrzuci hh, ale czy to pomoże? po ostatnim jakoś wylewu sm nie zauważyłem, co innego w sprawie red barwnika, był problem - kosztował ~40w to zaczęły się sypać eventy górnicze 2x w tyg, i aż do tej pory lecą co tydzień, mimo że ich cena spadła już 3/4 krotnie. Moje pytanie, czy hh będzie równie systematyczne, aby kupon 1ksm zredukował cene w grze dwukrotnie?

 

Zaraz i tak jakiś taciek wyskoczy i sie spłacze że równie dobrze mogli by żadnych eventów nie dawać i żebym się cieszył z tego co jest, a jak nie, to mam inne serwery, więc na nic specjalnego nie licze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma sensu dłużej ciągnąć tutaj tej dyskusji. Jest to temat informacyjny o wydarzeniach. Kilka stron już przedstawiło swoje stanowisko. Już dawno się dowiedzieliśmy, że w kwestii eventów i prowadzenia serwera wszystkim nigdy nie dogodzimy. Zamykam temat zanim pójdzie to w złą stronę.

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LuckeR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...