Skocz do zawartości

Event Szkolny!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, NoFe4R napisał:

troche lipa ze nie plecaka nie można mieszać drugim plecakiem ew. zmianką, która jest wytwarzana z innego plecaka, za niedługo będzie przelew plecaków do mixu, które będą lądować na glebe.

Wam to nigdy nie dogodzisz, chdzby na glowie ustali to zawsze jakies głupie komentarze i cos wam nie pasuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Corny132 napisał:

Mam pytanko co do nagród misia białego i profesora jaskółki są to dodatkowe pety czy na zasadzie amuletu to działa ? 

Bialy mis to nakladka na peta taka jak z IS lub jiangshi a jaskolka to pet do rogu taki jak walentynkowy mis lub lycandowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NoFe4R napisał:

Po  prostu jestem realistą i wiem jak będzie :)

No, ale każdy realista wiedział że po 1 dniu plecaki do mixu będą nic nie warte. Nie da się tego ustawić tak, by na początku nikt nie jęczał na słaby drop przedmiotów do plecaków a jednocześnie nie był ich przesyt na rynku. Jest to przedmiot eventowy i o to chodzi by każdy sobie z takim plecakiem latał i miał lepsze bonusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 3:06 PM, Paulinka napisał:

Czytając opis nie ukrywam czekałam do końca "lektury" na coś w stylu do zdobycia na stałe. Z jednej strony szkoda że nie pomyśleliście nad takim rozwiązaniem (i nie mówię tutaj o jakiś rzeczach super, lecz jakiś drobnych które nam zostaną). Poza tym ciekawie się zapowiada :)

Masz fajne skrzydła jako farbę do szarfy. To ci raczej nie zniknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...