Skocz do zawartości

Event Szkolny!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Deguster napisał:

Szefie. @BlassYaa

Przykladowo plecak na mrok/ziemie i mistyki 

Silny Przeciwko Mistykom 5-8%

Silny na Mrok: 12-17% 

Silny na Ziemię: 12-17%

Pozostale bonusy nie sa brane pod uwage.  Czy wchodza wszystkie bonusy?

Wszystkie bonusy. Plecaki jedynie się odróżniają bonusem na: mistyki/orki/ludzi/diabły/nieumarłe/zwierzęta/mistyki-ziemia-mrok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając opis nie ukrywam czekałam do końca "lektury" na coś w stylu do zdobycia na stałe. Z jednej strony szkoda że nie pomyśleliście nad takim rozwiązaniem (i nie mówię tutaj o jakiś rzeczach super, lecz jakiś drobnych które nam zostaną). Poza tym ciekawie się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlassYaaZ całym szacunkiem Event zapowiada się super, jednak czy Dodawanie do Dropu przepustek np Matrixa czy też kamieni lasu jest konieczne? Jotuna lata kilka osób a jednak wchodzi się na niego po ten ulepszacz. ( kamienie stoją i są średnio potrzebne a co do przepustek też tego troche jest ). Chyba że jest plan lub założenie o którym nie wiem.

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, malykiler1 napisał:

@BlassYaaZ całym szacunkiem Event zapowiada się super, jednak czy Dodawanie do Dropu przepustek np Matrixa czy też kamieni lasu jest konieczne? Jotuna lata kilka osób a jednak wchodzi się na niego po ten ulepszacz. ( kamienie stoją i są średnio potrzebne a co do przepustek też tego troche jest ). Chyba że jest plan lub założenie o którym nie wiem.

Szczerze mówiąc to takie pytanie średnio ma sens. Gdybyśmy uważali, że nie jest to konieczne to byśmy tego nie dodali. Jeśli dodaliśmy to jasne jest, że uważamy to za istotne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie dodanie tych nowych zbroi i broni początkowych na wielki -. Jestem nowym graczem. Od 2 tygodni poświęcałem swój wolny czas na zarabianie, aby kupić sobie miecz na 50lvl i zbrojkę na 61, które są aktualnie słabsze od tego co zostało dodane. Tak to teraz można to przeskoczyć i zbierać na stalkę i trutę omijając dużo słabsze eq do 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, diegom23 napisał:

To dla mnie dodanie tych nowych zbroi i broni początkowych na wielki -. Jestem nowym graczem. Od 2 tygodni poświęcałem swój wolny czas na zarabianie, aby kupić sobie miecz na 50lvl i zbrojkę na 61, które są aktualnie słabsze od tego co zostało dodane. Tak to teraz można to przeskoczyć i zbierać na stalkę i trutę omijając dużo słabsze eq do 65

To źle o tobie świadczy XD Na pierwszym miejscu powinieneś sie skupić na rozwinięciu peta,alchemii, 30lv konia, a nie na zbrojce, kiedy nawet azraela można ubić w śmiertelce XDD powinieneś sie cieszyć, że dostajesz lepszą broń i zbrojkę na start, na wyższych lv te itemki jedyne do czego mogą sie przydać to transmutacja. Dokładnie nie wiem ile kosztuje broń 50, ale na pewno nie więcej niż 10w, a zbrojka 61 to nic nie warty syf, więc przez te 2 tygodnie  to ty co najwyżej z 5 dungeonów zrobiłeś, bo z samej butelki dywizji masz 15~w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...