Skocz do zawartości

Wydarzenia urodzinowe Valium.pl! (12.06 - 21.06) + Darmowy IS!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, SonikX napisał:

Szkoda ze Zuo jest w sobote na wieczór. Nie którzy maja też znajomych z którymi na wieczór często sie wychodzi heh ?  kozak byłby zuo w niedziele wtedy bylby to event dla każdego bo wiekszosc w niedziele wieczorem siedzi w domu. A event rzadki więc więc szkoda.

tylko że niektórzy idą w Poniedziałek do pracy np. na 6 rano i o tej 20 czy 21 to już nie mogą zbytnio ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, iJoy napisał:

Jak się nie podoba to nie graj xd

Chłop ma rację, bo to drugie urodziny, wyjątkowa okoliczność a dostaliśmy weekendowe eventy:D. Tego to się chyba nikt nie spodziewał i żeby nie było, że narzekam ale taka prawda. To są drugie urodziny a nie jakaś tam miesięcznica jak na reszcie serwerów. Zamiast coś specjalnego, wyjątkowego to rutyna na odwal się żeby nie było, że nic nie dane :(

  • Like 5
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, WujekZ1o napisał:

Chłop ma rację, bo to drugie urodziny, wyjątkowa okoliczność a dostaliśmy weekendowe eventy:D. Tego to się chyba nikt nie spodziewał i żeby nie było, że narzekam ale taka prawda. To są drugie urodziny a nie jakaś tam miesięcznica jak na reszcie serwerów. Zamiast coś specjalnego, wyjątkowego to rutyna na odwal się żeby nie było, że nic nie dane :(

 

Godzinę temu, P4TRO napisał:

A tak tu się wyprawia "dzień dziecka i urodziny valiuma" - Wszystkie powtórkowe eventy jak co weekend to samo i farmimy, tylko o innych godzinach :)

No tak ZUO co weekend jest. Nie wiem co wy sobie nawyobrażaliście, ale na to nie mamy żadnego wpływu :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, WujekZ1o napisał:

ZUO to ma być to coś wow na 2 urodziny ?

Nie wyobrażałem sobie nie wiadomo co ale to co dajecie to mnie zasmuciło, bo to poniżej jakiegokolwiek wyobrażenia :(

No jeśli dla ciebie ZUO to nic, to wybacz ale nie jesteśmy w stanie tobie dogodzić w żaden sposób i zapewne nigdy tego nie damy rady uczynić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 3 dni loteria, codziennie eventy - w tym ZUO, darmowy IS - a ludzie narzekają... Jakby się Blass nie starał to nie dogodzi dzieciom wychowanym na serwerze easy. Ja się będę bawił świetnie i będzie świętowane w M1. Może ktoś z administracji się tam pokaże i potańcówkę zrobimy?

Edytowane przez wiezaawieza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...