Skocz do zawartości

Aktualizacja - Mapa 127, Nowe Sety, System Dywizji, Questy Tygodniowe i wiele innych!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, POLISHmiJAJA napisał:

oj cos za duzo bonusow za te szkaty no wiem ze drogie beda ale na mapie 120+ to juz nie bedzie balansu wogule

Przeczytaj całą prezentację. Wysokopoziomowe mapy są utrudnione, co masz napisane w prezentacji. Także twój argument nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuckeR napisał:

Myślę, że podane zmiany już sugerują, że wszystko będzie inaczej. Zwróć uwagę chociażby na wierzchowca. 

Bo jeżeli nie będą jakieś zmiany absów, po jakimś czasie znów się zacznie farmienie dungów na 8 ninji, bo za łatwo.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Xisnis napisał:

o kurde 

Otrucie tera useless widze 
to mocno utrudni robienie dungów od azka w góre a już szczegółnie utrudni to gre ludziom co nie mają "perfekcyjnych" postek i nie biją po 200k dmg (siebie też wliczam nie mam jakiejś wybitnej postaci i czasami bez tego otrucia nie moge dobić bossa i wtedy dung i czas zmarnowany)
moim zdaniem przesada 

 

Jak twoja postać ledwo bije azka z truciem to znaczy że za szybko wyżej poszedłeś 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Xisnis napisał:

no tyle że ja nie mam postaci za 200 w tylko za jakies 50-60 

to juz zalezy ile grasz, na postać za 50-60 won w pierwszy dzien gry idzie zarobić przysiadając trochę, zresztą, lepiej wziąć i kupić nawet za te pare złotych postać sobie, bo za stówke, do stu pięćdziesięciu ziko juz fajną postać pod azka idzie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xisnis napisał:

no tyle że ja nie mam postaci za 200 w tylko za jakies 50-60 

a tak finalnie to ja bym się i tak nie martwił o znerfienie trucia, które tak naprawde jest od tego żeby powstrzymywało resp hp bossa pod koniec, tylko o 'Utrudnienie większości mobów/bossów/metinów średnio- oraz wysoko- poziomowych" bo raczej azraela też zboostuja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Antychryst napisał:

to juz zalezy ile grasz, na postać za 50-60 won w pierwszy dzien gry idzie zarobić przysiadając trochę, zresztą, lepiej wziąć i kupić nawet za te pare złotych postać sobie, bo za stówke, do stu pięćdziesięciu ziko juz fajną postać pod azka idzie znaleźć


Hmm jest gdzieś opisane jak przebiegają wymiany na tym serwerze ? jak to się dokładnie odbywa ?
Bo w sumie nie raz miałem chęć kupienia gotowej postać za pln ale nie chciałem ryzykować że mnie ktoś oszuka i kasa pójdzie w błoto
Edit:
Nigdy nie bawiłem się w kupno postaci w metku czy innych mmo 

Edytowane przez Xisnis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xisnis napisał:


Hmm jest gdzieś opisane jak przebiegają wymiany na tym serwerze ? jak to się dokładnie odbywa ?
Bo w sumie nie raz miałem chęć kupienia gotowej postać za pln ale nie chciałem ryzykować że mnie ktoś oszuka i kasa pójdzie w błoto
Edit:
Nigdy nie bawiłem się w kupno postaci w metku czy innych mmo 

przebiega to na zasadzie regulaminu allegro, jak ktoś cię oszuka to sprawa ląduje na policji (z pozewnictwa allegro) - chyba, bo też na prawie nie jestem xD. I allegro w przypadku kradzieży odsyła Ci pieniądze, więc raczej jest to bezpieczne w 100%. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...