Skocz do zawartości

Aktualizacja - Mapa 127, Nowe Sety, System Dywizji, Questy Tygodniowe i wiele innych!


BlassYaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie ciekawi czemu mapa ma ogranicznik lvowy skoro szkaty z leg bossa na 80+ trzeba tez oddac i skupic a male lv juz szkat wiedzmy nie beda musieli, ale z 1 strony bedzie tam chociaz zdrowa rywalizacja, a nie obstawianie, a jak byl problem z obstawianiem poruszany i chcieli ograniczenie ze 130 nie moze bic malych lv czy cos to tlumaczenie ze misje maja i musza wejsc na mape zeby se dropka pilnowac, widac teraz jak wychodzi bokiem serwerowi po dluzszym czasie sluchanie sie toksycznosci i nowa mapa to bedzie chociaz normalna rywalizacja, bo pierdolenie ze obstawia a i tak zrobi dropka z eq pvp bo nie bedzie mogl obstawiac to ktos tez moze zrobic abs i z takim walczyc a nie z 130 i przez to nie bylo nowych graczy i musiala wyjsc akademia bo nikt nie chcial nawet na powaznie zaczynac a to nowi gracze napedzaja rynek bo pozniej nie ma komu kupic

Edytowane przez staranazwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 7:11 PM, P4TRO napisał:

Chyba za dużo "Transformers" się naoglądałeś: ninja na koniu w marmurze bo po co sura i wojownik na serwerze ?

Zapytałem tylko :) Na wielu serwerach było tak, że bony za wierzcha działały na marmurze, a jeśli Ty w domu widzisz wszedzie transfomers to udaj sie do psychiatry :) Mogę powiedzieć to samo do Cb. Typowi metinczyk tylko sura i woj bo ninja to za ciezko juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rizo napisał:

Zapytałem tylko :) Na wielu serwerach było tak, że bony za wierzcha działały na marmurze, a jeśli Ty w domu widzisz wszedzie transfomers to udaj sie do psychiatry :) Mogę powiedzieć to samo do Cb. Typowi metinczyk tylko sura i woj bo ninja to za ciezko juz?

Nie wchodź z nim w dyskusje,od kiedy pojawił się na tym forum Ciągle ma problem do ninji i marudzi że wp za słaby.

Przez ten czas doskonale mógłby się takowej dorobić ale woli pierdoli smuty.

Edytowane przez BedeProMamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BedeProMamo napisał:

Nie wchodź z nim w dyskusje,od kiedy pojawił się na tym forum Ciągle ma problem do ninji i marudzi że wp za słaby.

To po co gra? Na 90% serwera ninja ssie pałe a body i wpek jedynie nadają sie do dropu. W koncu jest jakis serwerek gdzie ninja daje rade a temu to przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Rizo napisał:

To po co gra? Na 90% serwera ninja ssie pałe a body i wpek jedynie nadają sie do dropu. W koncu jest jakis serwerek gdzie ninja daje rade a temu to przeszkadza.

Zakładając tutaj konto wyczytałem, że to serwer "medium/hard", a nie easy gdzie klikasz 8kontami lewy przycisk myszy i narzekanie, że ceny dropu spadają.
Wytykać będę aż nie zobaczę, że faktycznie to co napisali, jest.

Taki już jestem, piszę prawdę.

Edytowane przez P4TRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P4TRO napisał:

Zakładając tutaj konto wyczytałem, że to serwer "medium/hard", a nie easy gdzie klikasz 8kontami lewy przycisk myszy i narzekanie, że ceny dropu spadają.
Narzekać będę dopóki czegoś nie zrobią w Tym kierunku. Taki już jestem, piszę prawdę.

nie zrobią, bo nic nie znaczysz i nie będziesz znaczyl xd idź do sygnatury wjeb sobie topke azraeli a potem udawaj znawce XDxDxDxddx

od początku serwera założeniem było, że ninja ma być koks i jest, wszędzie jest dobry wp i bodziak a tu nawet hitlerem sobie rogalika napierdalasz, jak Ci to wszystko przeszkadza to kup ninje myślenie, że serwer jest medium/hard dlatego, że możesz robić max 2 dungi w jednym momencie XDDXdx 

a i no tak przecież tylko na tym serwerze napierdala się dungi na 5 kont zamiast marnować czas na 1 xddxxddx

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, P4TRO napisał:

Zakładając tutaj konto wyczytałem, że to serwer "medium/hard", a nie easy gdzie klikasz 8kontami lewy przycisk myszy i narzekanie, że ceny dropu spadają.
Narzekać będę dopóki czegoś nie zrobią w Tym kierunku. Taki już jestem, piszę prawdę.

Odpisałbym Ci ale osoby wyżej wystarczająco cie wyjasnili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez tutaj praktycznie wszystkie klasy sa wyrownane a ninja nie jest dobra do wszystkiego wiadomo kazda profesja ma swoje + i - do poszczegolnych zadan ale sa wyrownane kiedy sa skonczone i na tym samym odpale, a to ze nie dajesz rady to ty masz wp do dupy, ale fakt po czesci patro ma racje z tym zakladajac tu konto... a poncika i kajaka nawet nie skomentuje XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mądrzejszy od drugiego...

Jeżeli tak dyskutujecie to czemu nikt nie robi 4/6 chenów jednocześnie "siurkami"? Przecież on top1 dmg ma ;]
Kto pisał, że wp jest słaby? Przecież to koks na metki  :D
 

Edytowane przez P4TRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P4TRO napisał:

Każdy mądrzejszy od drugiego...

Jeżeli tak dyskutujecie to czemu nikt nie robi 4/6 chenów jednocześnie surkami? Przecież on top1 dmg ma ;]
Kto pisał, że wp jest słaby? Przecież to koks na metki  :D
 

Robisz coś na forum oprócz głupiego pierdolenia?

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby ten dungeon seta robiło się z buta, populacja ninja na serwerze musiałaby wyposażyć się w skrzydła demona, a wp i body mógłby bić podobnie :) Pamiętam w 2008 na PL'u klepanie dziewięc ogonów ze skilii daggerem w simensach +9, to było coś XD

Edytowane przez kostucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BedeProMamo napisał:

Dokładnie,to jest ich czas,aby je wyjebać z serwera,aby takie marudy jak ty w końcu ruszyły dupe wyżej z lvl

No no, a jak jest evencik na jiangshi/piłki/okeyki to pewnie pierwszy lecisz na żabi/mistyczny dropić XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Administracjo naszyjniki PvP od 55lv prosze. Dużo jest zabawek 55lv, na 60+ już mają przewagę w postaci tarcz klasowych. Nie róbcie większej różnicy pomiędzy 55, a 65lv w PvP. 

Co do nowego EQ na Hlv, będzie to na zasadzie przerabiania czyli księżycowy->magmy->nowy zestaw pvp. Czy będzie to osobny system craftingu?

  • Like 1
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...