Skocz do zawartości

BAJLANDO vs SELECTED - czyli jak było w rzeczywistości


HaCiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chłopiec wziął dzwonek do ręki i myśli, że kozaczek a wszystko jest w filmiku! :D

z farcikiem mordeczki! 

PS - wole dostawac z dzwonka na marmurze po 30k jak nie mam abs, niz udawac ze jestem kozakiem i padac na duchowe od mentala, ktory nie ma eq XD

BOLI? MA BOLEĆ ? 

Edytowane przez HaCiu
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak było hmmm porównując oba filmiki pokazuje to ile razy ukryłeś ile się przewróciłeś :P po 2 podniecasz sie dmg w postacie 100 lvl :P a i w sure 130k jak uderzyles w wp ktory mial za zadanie rozpro rzucać tylko xD zobaczymy z czasem :D
30k z duchowego gdzie jestem cały ubrany pod Hacia to coś słaby ten mental :D i nie mam turmalinowego eq jak ty i przewagi biologa :D

Edytowane przez INARU
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idk jakis random ze 120 w 2k20 i ksienzycowom ekwipunkiem podnieca sie biciem 100 lvli KEKW  karzdy ma jakies ambicje ale no beka z cb typeczku kekw 

nje wiem stuwe wydadzom na oceany i juz nie udezysz 10k ale ok :DDD idz do m1 jak tak szczekasz do nich

smianie sir z typeczka rze spada na duchowe a ty na 2 hity z orka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Haha 3
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kajsky napisał:

idk jakis random ze 120 w 2k20 i ksienzycowom ekwipunkiem podnieca sie biciem 100 lvli KEKW  karzdy ma jakies ambicje ale no beka z cb typeczku kekw 

nje wiem stuwe wydadzom na oceany i juz nie udezysz 10k ale ok :DDD idz do m1 jak tak szczekasz do nich

smianie sir z typeczka rze spada na duchowe a ty na 2 hity z orka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kolego ty to musisz się cofnąć do podstawówki i podszkolić język polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INARU napisał:

jak było hmmm porównując oba filmiki pokazuje to ile razy ukryłeś ile się przewróciłeś :P po 2 podniecasz sie dmg w postacie 100 lvl :P a i w sure 130k jak uderzyles w wp ktory mial za zadanie rozpro rzucać tylko xD zobaczymy z czasem :D
30k z duchowego gdzie jestem cały ubrany pod Hacia to coś słaby ten mental :D i nie mam turmalinowego eq jak ty i przewagi biologa :D

Chciałbym ci przypomnieć że twój kolega też się podniecał bijąc WP pod rozpraszanie, więc bekę z ciebie mam że takie głupoty piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna dominacja jednych i drugich od kilku dni widza impa a i tak 8 chanelli naszych pada :) 

A tak poza tematem to Jenneferka tasik i to konkretny ?

Mi wstyd byłoby takie eq pokazać ;D

Edytowane przez Ak47xILLUMINATI
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Balcerowicz napisał:

Na więcej razy polecam ubrać mieczyk na mentala trzymać chłopa na AA a archerkiem strzałkowac, nawet jak ma full na strzały w co wątpię będzie dostawał po 5k z hita w tym swoim rubinku wartość śr a uniku w wojennym eq jak na lekarstwo. 

PS. Sell 4 strony depo setek 

To do Bajlando pisz bo już odpuszczają jak tylko podlecimy pod bossa jakby sety się pokończyły ;/ 

Moze i biznes byqu otworzysz ;D

Edytowane przez Ak47xILLUMINATI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...