Skocz do zawartości

Przedłużamy darmowy IS!


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze!

Weekend dobiegł końca, ale zalecenia pozostania w domu są jak najbardziej nadal aktualne. Pamiętajmy o tym, bo dzięki wspólnej mobilizacji i zachowaniu zalecanych zasad razem możemy zrobić wiele dobrego, a być może powstrzymać epidemię w naszym kraju.

Aby zmotywować was do pozostania w domach przedłużamy możliwość odebrania darmowego IS u Uriela do środy(18.03 godz. 23:59) do północy.
Mamy nadzieję, że ta informacja poprawi wam nastroje. 

#Zostańwdomu

Kolejne wydarzenia ogłosimy już w czwartek. Weekend będzie obfity w wasze ulubione eventy. Możecie się spodziewać np. Konkursu Wiedzy - czyli naszego odpowiednika Konkursu OX oraz okazji do nabycia wyjątkowych kostiumów i nakładek z okazji zbliżającego się pierwszego dnia wiosny kalendarzowej.

Dużo zdrowia życzy:
Administracja Valium.pl
 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Poggies 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3/17/2020 o 8:22 AM, KomitetCentralny napisał:

to nie żaden pan tylko rasowy debil jak już i to regularny a co do kwestii eventów niech virusik trwa dalej a nie bede musiał inwestować w item shop xD

Twoja wypowiedź doskonale pokazała Twój zastój intelektualny i moralny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PerDalaj napisał:

Twoja wypowiedź doskonale pokazała Twój zastój intelektualny i moralny...

Sorry ale nie lubie pisowskiego łajna jak ci sie podoba proszę bardzo dla mnie to jest niedorozwój na takim samym poziomie jak pawłowicz czy kaczyński (któremu zabili brata X-DD)

  • Like 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KomitetCentralny napisał:

Sorry ale nie lubie pisowskiego łajna jak ci sie podoba proszę bardzo dla mnie to jest niedorozwój na takim samym poziomie jak pawłowicz czy kaczyński (któremu zabili brata X-DD)

Ale tutaj nie chodzi czy mi się podoba tylko o w ogóle Twoja klasę jak mówisz o drugim człowieku. A poza tym mówisz żeby wirus trwał dalej??? żeby mieć jakiegoś IS czy coś? To zobaczymy co będziesz pisał za 2mies jak już się wirusik rozhula po kraju...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, PerDalaj napisał:

Ale tutaj nie chodzi czy mi się podoba tylko o w ogóle Twoja klasę jak mówisz o drugim człowieku. A poza tym mówisz żeby wirus trwał dalej??? żeby mieć jakiegoś IS czy coś? To zobaczymy co będziesz pisał za 2mies jak już się wirusik rozhula po kraju...

Żeby się skończyło to wszystko jak najszybciej. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...