Skocz do zawartości

Eventy Akademia Valium (16.12 - 22.12)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Poniżej przedstawiamy wam rozpiskę wydarzeń na Akademii Valium:

 

Poniedziałek (16.12)
- 50% szans na drugiego bossa na dungeonie (08:00 - 10:00)

- Bonus doświadczenia peta 200% (15:00 - 20:00)

Wtorek (17.12)

- Raty serwerowe 50% doświadczenia 24h (08:00 - 08:00 środa)

- Event Jiangshi (17:00 – 21:00)

Środa (18.12)

- Drop Szkatułek Blasku Księżyca (8:00 – 10:00)

- 50% szans na drugiego bossa na dungeonie (18:00 - 23:00)

Czwartek (19.12)

- Potrójne Metiny (08:00 - 10:00; 20:00 - 02:00 piątek)

- Event Górniczy (15:00 – 21:00)

Piątek (20.12)

- Event Rybacki (17:00 - 20:00)

- Drop Cor Draconis z Metinów (20:00 – 24:00)

Sobota (21.12)

- Piraci Tanaka (17:00)

- Wojna Królestw (18:00)

Niedziela (22.12)

- Drop Piłek (18:00 - 21:00)

 

Opis wydarzeń znajdziesz tutaj.

 

Życzymy udanej zabawy:

Administracja Valium.pl

  • Like 4
  • Angry 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to są jaja.. Sama rutyna ja już większość odpuszczam mimo że na każdym evencie do dziś byłem.. Ciągle to samo.. 

Już rzygać się chce dropem tych piłek... Blaskow... 

Ile serwer już ma 2 miesiące? Ani razu nie było konkursu wiedzy, raz było ZUo..

Ciagle ta sama rutyna.. A na shopach jest tego wszystkiego od zajeb... 

Jest masa innych eventow.. 

Do tej pory nie potrafiłem znaleźć minusa na tym serwerze ale widzę że już znalazłem.. 

Co ogłoszenie o eventch są pytania gdzie ZUo, gdzie konrkus wiedzy, gdzie coś innego niż ciągle piłki i tp.. 

Admini widocznie nas olewają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szakalszakal napisał:

Nie no to są jaja.. Sama rutyna ja już większość odpuszczam mimo że na każdym evencie do dziś byłem.. Ciągle to samo.. 

Już rzygać się chce dropem tych piłek... Blaskow... 

Ile serwer już ma 2 miesiące? Ani razu nie było konkursu wiedzy, raz było ZUo..

Ciagle ta sama rutyna.. A na shopach jest tego wszystkiego od zajeb... 

Jest masa innych eventow.. 

Do tej pory nie potrafiłem znaleźć minusa na tym serwerze ale widzę że już znalazłem.. 

Co ogłoszenie o eventch są pytania gdzie ZUo, gdzie konrkus wiedzy, gdzie coś innego niż ciągle piłki i tp.. 

Admini widocznie nas olewają

Hahahah, chłopie idź pograj na innych serwerach I wtedy mów cos o olewaniu. Gram na Privach od 2k10 i od 2k8 na plu. I nigdy az do valiuma nie widziałem by administracja tak dbała o graczy. Kiedy na shoutboxie napiszesz BlassYaa czy Luck3r zawsze odpisza, o tym ,że ci się rzygać chce tymi eventami nawet nie skomentuję. Dac Ci palec ujebalbys z ręką bo jesteś pazerniakiem. Na innych serwerach eventy masz tylko okazyjnie. A tutaj eventy masz codziennie I to takie które naprawdę dają zarobić. Myślisz  że wprowadzenie innych "nowych/świeżych" eventow umililo by ci grę? Popatrz też pod wzgląd gospodarki której trzeba pilnować. Dodali by konkurs wiedzy ,pewnie po konkursie wszedłbys tutaj I zaczął płakać , że trudne pytania , albo za mało tur. Ciężko niestety dzieciarni dogodzić. 

  • Like 8
  • Thanks 2
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muchomoreek napisał:

Dla mnie git, ale zuo moglibyście dać :D

Byku ZUO było chyba już na początku akademii i odbiło się mocno na rynku - nie zrobią ZUO, Blass lub Lucker pisał tydzień temu o tym pod tematem z eventami na poprzedni tydzień :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szakalszakal napisał:

Nie no to są jaja.. Sama rutyna ja już większość odpuszczam mimo że na każdym evencie do dziś byłem.. Ciągle to samo.. 

Już rzygać się chce dropem tych piłek... Blaskow... 

Ile serwer już ma 2 miesiące? Ani razu nie było konkursu wiedzy, raz było ZUo..

Ciagle ta sama rutyna.. A na shopach jest tego wszystkiego od zajeb... 

Jest masa innych eventow.. 

Do tej pory nie potrafiłem znaleźć minusa na tym serwerze ale widzę że już znalazłem.. 

Co ogłoszenie o eventch są pytania gdzie ZUo, gdzie konrkus wiedzy, gdzie coś innego niż ciągle piłki i tp.. 

Admini widocznie nas olewają

Haters gonna hate ❤️ tydzień temu tak samo płakałeś pod tematem, że eventy są bee.. :) nikt Ci tu nie każe grać, jeśli się nie podoba to valiuma do kosza i usunąć. 
5!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szakalszakal napisał:

Nie no to są jaja.. Sama rutyna ja już większość odpuszczam mimo że na każdym evencie do dziś byłem.. Ciągle to samo.. 

Już rzygać się chce dropem tych piłek... Blaskow... 

Ile serwer już ma 2 miesiące? Ani razu nie było konkursu wiedzy, raz było ZUo..

Ciagle ta sama rutyna.. A na shopach jest tego wszystkiego od zajeb... 

Jest masa innych eventow.. 

Do tej pory nie potrafiłem znaleźć minusa na tym serwerze ale widzę że już znalazłem.. 

Co ogłoszenie o eventch są pytania gdzie ZUo, gdzie konrkus wiedzy, gdzie coś innego niż ciągle piłki i tp.. 

Admini widocznie nas olewają

xd jesteś idiotą

Ty myślałeś ze na akademii to zuo bd co tydzień??

Sa eventy które maja przyspieszyć rozwój postaci i go ułatwić i robią to bardzo dobrze, pamiętam jak się tydzień temu spłakałeś bo eventy co chwile takie same i nie można nic skupić żeby potem zarobić... BO O TO CHODZI IDIOTO te eventy maja przyspieszyć i sprawdzić ze rozwój postaci bd szybszy a nie żebyś kur*** na nich zarabiał jak na s1.

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2019 o 11:05 AM, Darx napisał:

xd jesteś idiotą

Ty myślałeś ze na akademii to zuo bd co tydzień??

Sa eventy które maja przyspieszyć rozwój postaci i go ułatwić i robią to bardzo dobrze, pamiętam jak się tydzień temu spłakałeś bo eventy co chwile takie same i nie można nic skupić żeby potem zarobić... BO O TO CHODZI IDIOTO te eventy maja przyspieszyć i sprawdzić ze rozwój postaci bd szybszy a nie żebyś kur*** na nich zarabiał jak na s1.

Darek tutaj chodzi tylko o to ze mozna wymyśleć inny event na którym można zarobić nawet niech zrobią ox gdzie nagrody będą np skrzynie jiangshi Ale niech dadzą cos innego A nie ta sama rutyna eventy sa spoko ale ile tego ? 450 jiangshi w depo mam A z max 15 poleci mi kącik którego potrzebuje z odpalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Broken?Wings napisał:

Darek tutaj chodzi tylko o to ze mozna wymyśleć inny event na którym można zarobić nawet niech zrobią ox gdzie nagrody będą np skrzynie jiangshi Ale niech dadzą cos innego A nie ta sama rutyna eventy sa spoko ale ile tego ? 450 jiangshi w depo mam A z max 15 poleci mi kącik którego potrzebuje z odpalu ?

No ale to nie jest s1 gdzie masz eventy tylko w 3dni i moga to tam rozplanowac, tutaj masz event codziennie i to nawet po 2w1 dniu wiec logiczne ze eventy bd się powtarzać dosyć często. Nie rozumiem to może lepiej bd jak wgl nie bd robić tych eventow?? Na akademii masz rozwijac postac a nie stac w m1 i kupywac itemy eventowe z nadzieja ze na nich zarobisz(to i tak podczas fuzji zniknie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darx napisał:

No ale to nie jest s1 gdzie masz eventy tylko w 3dni i moga to tam rozplanowac, tutaj masz event codziennie i to nawet po 2w1 dniu wiec logiczne ze eventy bd się powtarzać dosyć często. Nie rozumiem to może lepiej bd jak wgl nie bd robić tych eventow?? Na akademii masz rozwijac postac a nie stac w m1 i kupywac itemy eventowe z nadzieja ze na nich zarobisz(to i tak podczas fuzji zniknie)

I dalej nie rozumiem czemu to jest powodem braku np zuo ktore pomaga przyspieszyć rozwój postaci dropu sukien np z metkow albo ox ? nienie muszą ciagle sie powtarzać ? ox czy takie sukna mogą być co jakiś czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Broken?Wings napisał:

I dalej nie rozumiem czemu to jest powodem braku np zuo ktore pomaga przyspieszyć rozwój postaci dropu sukien np z metkow albo ox ? nienie muszą ciagle sie powtarzać ? ox czy takie sukna mogą być co jakiś czas ?

Również chciałbym zuo jak pewnie każdy ale jezeli go nie ma to musi być ku temu jakiś sensowny powód, co do sukien to po zmianie ilości jaka dropi z 1/2przedzialu to polecam jak sam sie przejdziesz i sobie zrobisz te szarfy jak na s1 nie opłacało się robić innego niz 3 tak tutaj z szarfa nie masz problemu na zadnym przedziale a na samej akademi to podstawowa alchemia znakomita na 65lv to nie wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na ch*j Wy tak płaczecie ?? Nie ma zuo-źle, jest zuo (i rynek przez to siada)- źle :D Zrobiliby Ci to zuo @szakalszakal a i tak byś jęczał pod kolejnym postem, że rynek uj*bało po zuo... Także zamiast pieprzyć głupoty i użalać się jak cioty, weźcie się za dropienie tych PIŁECZEK i BLASKÓW, bo dzięki temu macie możliwość rozwinięcia postaci kilkukrotnie szybciej niż się to robiło po starcie s1 ;) Na chuj chcesz zarabiać na eventach i siedzieć w m1, skoro te itemy w większości przepadną po fuzji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 3:08 PM, Darx napisał:

Również chciałbym zuo jak pewnie każdy ale jezeli go nie ma to musi być ku temu jakiś sensowny powód, co do sukien to po zmianie ilości jaka dropi z 1/2przedzialu to polecam jak sam sie przejdziesz i sobie zrobisz te szarfy jak na s1 nie opłacało się robić innego niz 3 tak tutaj z szarfa nie masz problemu na zadnym przedziale a na samej akademi to podstawowa alchemia znakomita na 65lv to nie wyczyn.

zarabiam na tej wobbie na 65;p a raczej zarabialem ? ale nie widzialbym nic zlego w tym jakby zrobili taki dropik z metkow czy bossow na jakis tam czas ;) to by akurat pomoglo robic postac;p co do zuo ? mozna zawsze nie wrzucac wszystkich bossow;p i zmniejszyc ich ilosc na zuo;p nawet niech nie bedzie oplacalne ale lepsze to niz te stare eventy;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...