Skocz do zawartości

Event Mikołajkowy oraz Świąteczny!


Widmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.12.2019 o 7:38 PM, Arcadi napisał:

Może event Mikołajkowy lepiej przełożyć na sobotę albo niech się zacznie w piątek o 12 i skończy w sobotę o 12.

a czemu? bo mi np. wlasnie tak pasuje, jak zaczne to bedziesz spal bo do szkoly, a jak skoncze to dopiero wrocisz ze szkoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12/1/2019 o 5:18 PM, Widmo napisał:

Uwaga!
 Aby mieć szansę na zdobycie skarpetki lub cukierka, możemy mieć maksymalnie 10 poziomów więcej od Metina, Potwora i Bossa, którego chcemy pokonać!

A jak mając np. 65 lv i zbijam sobie śmierć to mi dropnie normalnie czy tez nie ma szans? Pytam,bo nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie a dawno nie grałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pjoter napisał:

A jak mając np. 65 lv i zbijam sobie śmierć to mi dropnie normalnie czy tez nie ma szans? Pytam,bo nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie a dawno nie grałem 

Autorowi chodziło o to że jak masz np 101 lv to nie poleci z metina na 90 lv bossa lub moba w drugą stronę raczej bez limitu nie ma wzmianki o tym aby mieć o Max 10 lv mniej więc na 65 beda ci owe przedmioty wypadac z bossa etc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio, że teraz jest ten darmowy is, bo można go na 6 dni aż zrobić, a kostium z prezentu na 7 dni jest i ciężko go sprzedać bo każdy ma darmowy co daje tylko 2% na potwory mniej i nie ma expa.

Edit. Dobra mam rozwiązanie, prezenty otwierać za tydzień... XD

Aaa dobra nie ważne, ten is nie jest do odebrania przez cały weekend jak zawsze, tylko dziś :D

Edytowane przez Koe-Pung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ostrysamiec12345 napisał:

Dlaczego nie dziala mi patcher Nie można pobrać pliku URL  metin2 torent config.xml kod błędu 0 

 

Jeżeli problem nadal istnieje napisz na support. Temat eventowy to nie jest odpowiednie miejsce na rozwiązywanie problemów.

 

4 godziny temu, Koe-Pung napisał:

Tak średnio, że teraz jest ten darmowy is, bo można go na 6 dni aż zrobić, a kostium z prezentu na 7 dni jest i ciężko go sprzedać bo każdy ma darmowy co daje tylko 2% na potwory mniej i nie ma expa.

Edit. Dobra mam rozwiązanie, prezenty otwierać za tydzień... XD

Świetnie to wymyśliłeś! ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...