Skocz do zawartości

Nowości w evencie "Wojna Królestw"


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ivek napisał:

Ten event jest zajebisty, a to, że trzeba walczyć o raty  to powinno bardziej motywować. Ja myślałem, ze po łączeniu będzie na nie których przedziałach chociaż po 30 luda, ale dziwne, że nie wchodzą. Ja mimo, że nie mam jeszcze eq pvp jakiegoś super i postaci to wbijam tak o i chociaż 2 osoby ubić bonus zawsze coś i fajnie popatrzeć jak 3 królestwa w siebie lecą na pełnej. Wątek tej gry to przecież walka 3 królestw i bardzo fajnie, że takie wydarzenie jest często. Ale nie wiem czemu ci ludzie nie wchodzą, a w m1 się prężą. Pierwsze 3 przedziały są nawet liczne i spoko to wygląda, a pozostałe no przykro trochę, a na konkursie wiedzy tyle luda 100+ widziałem. Ja nie wiem ktoś nie ma postaci na full to z góry nie wbija. Tak samo wojen gildii też nie ma co jest chujowe.

Event jest spoko, tylko nie wiem czy te przedziały są dobrze przemyślane. Fajną opcją byłoby zrobić jakieś 110+ do 120 i potem przedział 120+,  żeby przedziały szły razem z etapem rozwoju ekwipunku (110-120 - księżycowe, turmaliny | 120+ magmowe, rubinowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuckeR napisał:

Tak samo 35 lvl ma mniejsze szanse z 49 lvl. Uważamy, że największy przeskok jednak jest między odpicowanymi 130, a nie postaciami powiedzmy ze 128 i jednym itemem przerobionym wyżej. Jeżeli dalej będzie coś nie tak to będziemy nad tym pracowali. Przecież nigdy was nie zostawiliśmy i jeżeli coś nie funkcjonowało to zawsze staramy się to poprawić.

A co do przychodzenia czy nie przychodzenia no to co ja mogę wam powiedzieć? Tutaj rozkładamy ręce...

Event wydawał mi się mega fajny ale przynosi tyle problemów, że czasami żałuję, że na niego wpadliśmy i ilość gówna, która na nas została tutaj wylana trochę mnie podłamała.

No nie wiem może czas coś w końcu zrobić z postaciami w full eq do expa albo wychodzącymi bez eq? Ile razy mieliście zgłaszane, nawet te same postacie a za każdym razem wracamy do punktu wyjścia. Jak rozumiem jeszcze niższe przedziały, gdzie za skurczysyna nie ogarniesz kto co i jak, to taki przedział 130 można ogarnąć z palcem w dupie. Każdy każdego zna praktycznie z nicku a już hitem jest jak wychodzą postacie w eq mroku na widoku, czytaj ostatnia wojna i dwie postacie z shinsso. 

Co do samych przedziałów. Zmiana i tak nie ma sensu. Czy, to postać 129 czy 130 i tak w postać z full skończonym eq z przedziału 115/120 wykręci takiego dpsa, że ci ludzie nie mają szans.

Jeżeli rzeczywiście chcesz aby event przynosił dobry fun, to wystarczy wprowadzić dwie zmiany:

- przedział zmienić na 115-124 i 125-130 

- pozbycie się osób z eq do expa. 

Cała filozofia i wracamy do zabawy tak jak, to było na 2-3 pierwszych wojnach. :) 

 

 

  • Like 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, anty napisał:

No nie wiem może czas coś w końcu zrobić z postaciami w full eq do expa albo wychodzącymi bez eq? Ile razy mieliście zgłaszane, nawet te same postacie a za każdym razem wracamy do punktu wyjścia. Jak rozumiem jeszcze niższe przedziały, gdzie za skurczysyna nie ogarniesz kto co i jak, to taki przedział 130 można ogarnąć z palcem w dupie. Każdy każdego zna praktycznie z nicku a już hitem jest jak wychodzą postacie w eq mroku na widoku, czytaj ostatnia wojna i dwie postacie z shinsso. 

Co do samych przedziałów. Zmiana i tak nie ma sensu. Czy, to postać 129 czy 130 i tak w postać z full skończonym eq z przedziału 115/120 wykręci takiego dpsa, że ci ludzie nie mają szans.

Jeżeli rzeczywiście chcesz aby event przynosił dobry fun, to wystarczy wprowadzić dwie zmiany:

- przedział zmienić na 115-124 i 125-130 

- pozbycie się osób z eq do expa. 

Cała filozofia i wracamy do zabawy tak jak, to było na 2-3 pierwszych wojnach. :) 

 

 

Do tego taka wojna mołga by być alternatywą dla ludzi którze szykują postacie na turnieje. Na każdym przedziale jest tak że jak robisz konto na turniej to lv który jest "turniejowy" nie ma żadnego dunga z którego ma full drop oprócz szarf. Napartnica od 3 miesięcy stoi w m1 i idzie na respy bo nie zrobi żadnego sensowenego dungu. Może ewentualnie jotun. To by była bardzo fajna alertnatywa gdyby przedziały były dostosowane pod turnieje pvp. Postać ta przydała by się chociaż raz w tygodniu a nie raz na pół roku. Tylko co z tego jak od 2 miesięcy wałukjemy temat a oni robią to samo. Największą różnice robi eq rubinowe na 125 a nie magma. To daje tak kurewski abs ze sie w bani nie miesci. Nie rozumiem tego że 3/4 osób mówi to samo a oni to i tak mają gdzieś i robią to co chcą. I ja rozumiem to że macie władz, to wasz serwer itd. Ale mi to trochę przypomina polską politykę. Chuj z głosem ludzi. Robimy co chcemy xd

Edytowane przez Rizo
  • Thanks 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem to zeby zwiekszyc liczbę graczy na przedzialach od 115 do 130 trzeba ich zacheci. No wszyscy dobrze wiedza ze wiekszko to wrecz kocha dropic to zrobcie im rankig za caly miesiac kto wygrywa i top 10 dostanie wlasne mini zuo. Oczywiscie zeby mogl podac nazwe swojego dropa zeby mial kim zbic oraz zeby wszedl na zuo bankowo ten co wygral

Edytowane przez Okrutnymax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Okrutnymax napisał:

Moim zdaniem to zeby zwiekszyc liczbę graczy na przedzialach od 115 do 130 trzeba ich zacheci. No wszyscy dobrze wiedza ze wiekszko to wrecz kocha dropic to zrobcie im rankig za caly miesiac kto wygrywa i top 10 dostanie wlasne mini zuo. Oczywiscie zeby mogl podac nazwe swojego dropa zeby mial kim zbic oraz zeby wszedl na zuo bankowo ten co wygral

Ktoś przetłumaczy? Ewentualnie wstawi znaki interpunkcyjne? 

Edytowane przez DMP
  • Like 1
  • Haha 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu ci tłumaczyć ?? Rzuciłem luzny pomysł jak poprawić frekwencję . Ale z tego co widzę lepiej siedzieć cicho i nic nie robić . Co z wami chyba po to  jest ten post by pisać co można by poprawić by było lepiej a co dla ciebie DMP nie potrzeba żadnych zmian?? Krytykować pomysły to jest łatwo ale samemu ruszyć głowom i rzucić jakiś pomysł do dyskusji to co nie łaska ??? A i tak wiem ze sa nagrody za top za miesiąc ale jakoś to 130 nie interesują  obecne nagrody  może trzeba spróbować czegoś innego ?????? 

Edytowane przez Okrutnymax
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...