Skocz do zawartości

Nowości w evencie "Wojna Królestw"


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BlassYaa napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale one już w tym momencie spadają losowo.

 

W dniu 21.11.2019 o 6:04 PM, LuckeR napisał:

90 sekund po rozpoczęciu się wojny w okolicach środka Areny zrzucony zostanie losowy przedmiot i co kolejną minutę będą pojawiały się kolejne

chodziło mi o to, żeby spadały odrazu po rozpoczęciu wojny. Luźna sugestia. Nie wiem co wypadałoby tutaj poprowić. Ludzie narzekają, a pierwsze 4 przedziały zostały zdominowane przez Jinno. Narzekają na przedział ostatni a prawda jest taka, że gdyby były przedział X - 120 to wyglądałby identycznie jak nasz bo jest przeskok ekwipunku 120 +9 nad +6. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ponadto na skończonej postaci 130 ( oddane kd misje etc ) prawie się razy wywróciłem. Niektórzy z lekko słabszymi postaciami również gineli. Wystarczyłoby się zorganizować większą grupą osob i lepszą koordynacją ale to tylko moje zdanie a inni i tak będą wiedzieć swoje :P Event sam w sobie jak najbardziej na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko blass spójrz na to, że po 2/3 tygodniach żadna 115-120 nie wejdzie nawet na tą wojnę bo to nie będzie miało sensu. Po prostu strata czasu... Po co mam tam wchodzić skoro ubrany full klasowo na 1 postać 130 ona mnie one shotuje nie mówiąc o tym co zrobi zemną klasa na którą nie jestem ubrany. Jak mi wykurwi to buty mi spadną xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rizo napisał:

Tylko blass spójrz na to, że po 2/3 tygodniach żadna 115-120 nie wejdzie nawet na tą wojnę bo to nie będzie miało sensu. Po prostu strata czasu... Po co mam tam wchodzić skoro ubrany full klasowo na 1 postać 130 ona mnie one shotuje nie mówiąc o tym co zrobi zemną klasa na którą nie jestem ubrany. Jak mi wykurwi to buty mi spadną xd

spokojnie, masz 3 zycia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rizo napisał:

Tylko blass spójrz na to, że po 2/3 tygodniach żadna 115-120 nie wejdzie nawet na tą wojnę bo to nie będzie miało sensu. Po prostu strata czasu... Po co mam tam wchodzić skoro ubrany full klasowo na 1 postać 130 ona mnie one shotuje nie mówiąc o tym co zrobi zemną klasa na którą nie jestem ubrany. Jak mi wykurwi to buty mi spadną xd

Nie działa to dla Ciebie motywująco? Problem jest taki, że jeżeli zrobimy ten przedział tak jak mówicie czyli podzielimy to wtedy dwa ostatnie przedziały mogą się w ogóle nie odbyć. Na wyższych lvlach jest więcej dropów niż postaci z eq wojennym. A jeszcze żeby Ci ludzie chcieli wchodzić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuckeR napisał:

Nie działa to dla Ciebie motywująco? Problem jest taki, że jeżeli zrobimy ten przedział tak jak mówicie czyli podzielimy to wtedy dwa ostatnie przedziały mogą się w ogóle nie odbyć. Na wyższych lvlach jest więcej dropów niż postaci z eq wojennym. A jeszcze żeby Ci ludzie chcieli wchodzić...

Na mnie nie działa to w żaden sposób motywująco, a wręcz odwrotnie. To jakbyś w wyścigach połączył rajdową grupę N z bolidami F1, niby wiele zależy od kierowcy ale jednak nie do końca XD

btw. myślę, że w przedziale do 120 to i królestwo Chunjo mogłoby się wykazać, bo bardzo dużo mają do powiedzenia, a no...

Edytowane przez WielkiChlop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WielkiChlop napisał:

Na mnie nie działa to w żaden sposób motywująco, a wręcz odwrotnie. To jakbyś w wyścigach połączył rajdową grupę N z bolidami F1, niby wiele zależy od kierowcy ale jednak nie do końca XD

btw. myślę, że w przedziale do 120 to i królestwo Chunjo mogłoby się wykazać, bo bardzo dużo mają do powiedzenia, a no...

Myślę, że każdy mechanik w takiej sytuacji jeżeli miałby możliwość to bez chwili zastanowienia się wziąłby swój bolid na warsztat żeby go poprawić i rywalizować z najlepszymi :) A możliwości macie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WielkiChlop napisał:

brednie i do niczego nie prowadząca dyskusja. życzę powodzenia przy realizacji tego pięknego pomysłu, pozdrawiam

Pewnie. W takim razie odpowiedz mi jak widzisz przedział 110-120 i 121-130? Według ciebie odbędzie się w takich przedziałach tam event? Ja osobiście nie widzę by były choć 2 królestwa zapełnione w którymkolwiek z tych przedziałów choć w stopniu minimalnym. Jeśli jest inaczej, to śmiało wyprowadź nas z błędu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, WielkiChlop napisał:

Wiesz.. To tu pojawia się fundamentalne pytanie, po co są księżycowe i magmowe sety... Jeśli mam robić za mięso armatnie to wiesz co ja na ten event wykładam?

No rzeczywiście lepiej w ogóle się nie bić (bo by nie było z kim), ciekawe podejście xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rysior napisał:

Ale po co się bić, jak różnica w tych dwóch setach jest kolosalna i mimo stania w secie 120 gość który ma set 130 wywala Cie na 2 skille? Gdzie tu zabawa?

Lepiej olać event, może jak w ogóle nie wyjdą 2 ostatnie przedziały to każdy będzie się świetnie bawił

No ale w innej opcji nie miałbyś się w ogóle z kim bić. To lepiej się bić i mieć mniejsze szanse czy w ogóle się nie bić (bo nie mieć z kim)? No chyba jednak to pierwsze, potraficie czasem coś potraktować jako zabawę lub odskocznię od farmienia non stop? :)

 

Nie mam problemu z przedziałami 110-120 oraz 121-130, ale zadałem konkretne pytanie odnośnie ich i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BlassYaa napisał:

No ale w innej opcji nie miałbyś się w ogóle z kim bić. To lepiej się bić i mieć mniejsze szanse czy w ogóle się nie bić (bo nie mieć z kim)? No chyba jednak to pierwsze, potraficie czasem coś potraktować jako zabawę lub odskocznię od farmienia non stop? :)

 

Nie mam problemu z przedziałami 110-120 oraz 121-130, ale zadałem konkretne pytanie odnośnie ich i do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi :D

Blasior świetna zabawa.

 

Przedział 110-120? Już coś wspominałem o królestwie chunjo, a wyższy? Szczerze? To ja mam im zapewniać rozrywkę a sam się wkurwiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, WielkiChlop napisał:

Blasior świetna zabawa.

 

Przedział 110-120? Już coś wspominałem o królestwie chunjo, a wyższy? Szczerze? To ja mam im zapewniać rozrywkę a sam się wkurwiać?

Widzisz i to jest ta różnica, że trzeba zrobić wszystkim "dobrze" a nie dyskutujesz tylko i wyłącznie troszcząc się o własny tyłek. Musimy mieć szersze podejście do tematu niż tylko i wyłącznie twój interes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LuckeR napisał:

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. My nie będziemy ot tak zmieniali przedziału. Nie mówimy, że nie zrobimy tego w przyszłości. Wydarzenie jest nowe i je testujemy.

Ja zachęcam do zabawy i rozwoju postaci.

Jednak wtrącę ostatnie zdanie.

Nie mam zamiaru przeexpiać 120 lv który być może ma jakieś szanse powalczyć na turnieju, ze względu na jeden niedopracowany, i testowany na graczach event (co jest totalnie zabawne). I tu jest pies pogrzebany. Życzę żeby było lepiej, ale rewelacji to się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WielkiChlop napisał:

Jednak wtrącę ostatnie zdanie.

Nie mam zamiaru przeexpiać 120 lv który być może ma jakieś szanse powalczyć na turnieju, ze względu na jeden niedopracowany, i testowany na graczach event (co jest totalnie zabawne). I tu jest pies pogrzebany. Życzę żeby było lepiej, ale rewelacji to się nie spodziewam.

To co Wielki, go rubinka w niedziele? :D Więcej z tego wyciągniemy niż tego eventu xd

Edytowane przez Rizo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rizo napisał:

To co Wielki, go rubinka w niedziele? :D Więcej z tego wyciągniemy niż tego eventu xd

Prawdopodobnie tak będzie bo Wojna Królestw to nie jest wydarzenie nastawione na zarobek, a na zapewnienie graczom dodatkowej rozrywki. Nagrody to tylko dodatek.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LuckeR napisał:

Prawdopodobnie tak będzie bo Wojna Królestw to nie jest wydarzenie nastawione na zarobek, a na zapewnienie graczom dodatkowej rozrywki. Nagrody to tylko dodatek.

 

Rozrywką nazywasz wejscie na "wojne" której wynik z góry można przewidzieć? Albo może wejście i dostanie bomby od 130 3x razy i wyjście? Faktycznie rozrywka xD To wole sobie wejsc na arenke z losową osobą z m1 xd

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...