Skocz do zawartości

Wydarzenia w weekend! (08.11 - 10.11)


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze! 

Na ten weekend zaplanowaliśmy dla was następujące wydarzenia:

 

Piątek:

- Raty Serwerowe 50% doświadczenia 24h!!! (14:00 – 14:00)

Sobota:

- Event Piraci Tanaka (19:00)

Niedziela:

- Potrójne Metiny  (18:00 - 21:00)

 

 

Opis wydarzeń znajdziesz tutaj.

 

Życzymy udanego weekendu:

Administracja Valium.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, GroundMaster napisał:

no kurwa znowu tanaki? dopiero co bylo narzekanie na pilki ze za duzo to teraz tanaki XD za tydzien jiangshi, za 2 tygodnie pilki i za 3 tygodnei znowu tanaki i za 4 tygodnie ponownie jiangshi? moze jakas przerwa miedzy tymi eventami....

Dopierdalasz się do każdego eventu ostatnio jak nie chcesz to kurwa nie chodź na nie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, GroundMaster napisał:

no kurwa znowu tanaki? dopiero co bylo narzekanie na pilki ze za duzo to teraz tanaki XD za tydzien jiangshi, za 2 tygodnie pilki i za 3 tygodnei znowu tanaki i za 4 tygodnie ponownie jiangshi? moze jakas przerwa miedzy tymi eventami....

Jak Tanaki były ostatni raz z 5-6 tygodni temu, więc o co tobie znów chodzi? Co mają do Tanak eventy typu Piłki czy Jiangshi? Nie mam pojęcia o co tobie teraz biega :) Właśnie były ostatnio często Piłki czy Jiangshi i dlatego daliśmy nowy event + Tanaki, które był bardzo dawno. Ty aby na pewno jesteś trzeźwy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, anty napisał:

Jak dla mnie eventy są dobrze dobierane. W końcu nie brakuje odpałów eventowych na rynku. Niektórzy stoją w m2, więc nie widzą jak, to jest ubierać 2/3 postacie w odpał eventowy.

Wydawało mi się że odpały eventowe mają być miłym dodatkiem a nie podstawową rzeczą w ekwipunku jak bron  czy zbroja:P i powinno ich brakować a nie być typowym bezwartościowym itemkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlassYaa napisał:

Jak Tanaki były ostatni raz z 5-6 tygodni temu, więc o co tobie znów chodzi? Co mają do Tanak eventy typu Piłki czy Jiangshi? Nie mam pojęcia o co tobie teraz biega :) Właśnie były ostatnio często Piłki czy Jiangshi i dlatego daliśmy nowy event + Tanaki, które był bardzo dawno. Ty aby na pewno jesteś trzeźwy?

chodzi o to ze pelno tego na rynku, ludzie jeszcze maja odpal halloweenowy a tu juz znowu tanaki... dla mnie eventy na odpal powinny byc jak zaczyna tego brakowac a nie jak kazdy ma jeszcze odlozone + jest tego multum na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GroundMaster napisał:

chodzi o to ze pelno tego na rynku, ludzie jeszcze maja odpal halloweenowy a tu juz znowu tanaki... dla mnie eventy na odpal powinny byc jak zaczyna tego brakowac a nie jak kazdy ma jeszcze odlozone + jest tego multum na rynku

Administracja z tych odpałów zrobiła podstawowe itemy bez których mało kto sobie wyobraża grę i muszą to dodawać minimum raz w miesiącu aby nie dostawać hejtu na ryj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, GroundMaster napisał:

chodzi o to ze pelno tego na rynku, ludzie jeszcze maja odpal halloweenowy a tu juz znowu tanaki... dla mnie eventy na odpal powinny byc jak zaczyna tego brakowac a nie jak kazdy ma jeszcze odlozone + jest tego multum na rynku

Ale jakie znowu Tanaki, skoro ich nie było prawie 1,5 miesiąca? Zrób najpierw research a później dopiero pisz takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BlassYaa napisał:

Ale jakie znowu Tanaki, skoro ich nie było prawie 1,5 miesiąca? Zrób najpierw research a później dopiero pisz takie bzdury.

a ilość na rynku nie ma znaczenia? jesli ich nie było ponad 1,5 miesiąca a na tę godzinę jest ich 24 sklepy w m1 to chyba nie świadczy o deficycie :P (i ja to rozumiem że wy to musicie dodawać ale jest tego za dużo na rynku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BedeProMamo napisał:

a ilość na rynku nie ma znaczenia? jesli ich nie było ponad 1,5 miesiąca a na tę godzinę jest ich 24 sklepy w m1 to chyba nie świadczy o deficycie :P (i ja to rozumiem że wy to musicie dodawać ale jest tego za dużo na rynku)

Coś dać musimy, ludzie nie rozumieją pewnych rzeczy i ich za to nie winię. Eventy były, są i będą co weekend. Półtorej roku przyzwyczajeń zrobiło swoje i taka jest kolej rzeczy. Tanaki były dawno, a nie każdy ma zamiar kupować. Część osób woli dropić coś takiego samemu i szkoda im won na to. Jest to stały odpał i robienie teraz z tego czegoś unikatowego/rzadszego to istny idiotyzm. Kolega GroundMaster to handlarz i zapewne nie schodzą mu szkatułki i nagle po 1,5 roku robi wielką aferę z czegoś co jest od zawsze, czyli co tydzień event oraz to że się dany event powtarza co 2-4 tygodnie. Jest to na Valiumie norma i się to nie zmieni. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2019 o 9:46 PM, GroundMaster napisał:

no kurwa znowu tanaki? dopiero co bylo narzekanie na pilki ze za duzo to teraz tanaki XD za tydzien jiangshi, za 2 tygodnie pilki i za 3 tygodnei znowu tanaki i za 4 tygodnie ponownie jiangshi? moze jakas przerwa miedzy tymi eventami....

Dlaczego postać która ciągle stoi w tym cholernym m2 wypowiada się na temat eventów? Czy ty tłumoku yebany myślisz, że odpał eventowy leci ci z co 2 skrzynki? albo potworna zbroja z każdej skrzyni tanaka?

zapytam się tak, otwierałeś to kiedyś?

no to morda i się nie wypowiadaj w tematach co do wydarzeń weekendowych jeżeli kupujesz to tylko z rynku na gotowo, a sam nawet się nie ruszysz dropić...

W dniu 6.11.2019 o 11:34 PM, BedeProMamo napisał:

Wydawało mi się że odpały eventowe mają być miłym dodatkiem a nie podstawową rzeczą w ekwipunku jak bron  czy zbroja:P i powinno ich brakować a nie być typowym bezwartościowym itemkiem 

Kolejny tłumok przeczytaj sobie co napisałem  Twojemu upośledzonemu rówieśnikowi UP

@BlassYaa A Ty powinieneś dodać do konkretnych tematów typu wydarzenia eventowe na forum brak możliwości odpowiedzi, bo jak się czyta wypowiedzi co niektórych to się nóż w kieszeni otwiera, pozdrawiam

Dobranoc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...