Skocz do zawartości

Wielki Turniej PvP Postaci 25 lvl


LuckeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, EtnicznyKox napisał:

Ludzie wydają po kilka tysi w konto, żeby je wymaxować, a tu się okazuję, że za winka do 25 lv. mają lepszę nagrody niż za wyższy przedział. XDDD

Myślę, że osoby, które brały udział w tych "zwykłych" turniejach chętnie i tutaj wystartują, a sama nagroda ma być zachętą o czym wspomnieliśmy w poście.

Zachęcam do udziału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LuckeR napisał:

Myślę, że osoby, które brały udział w tych "zwykłych" turniejach chętnie i tutaj wystartują, a sama nagroda ma być zachętą o czym wspomnieliśmy w poście.

Zachęcam do udziału :)

Przecież obaj wiemy kto wygra.

Wojtek rozjebiesz wierzem.

P.S czytać umiem spokojnie ziomal.

Edytowane przez EtnicznyKox
  • Like 1
  • Haha 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, EtnicznyKox napisał:

Ludzie wydają po kilka tysi w konto, żeby je wymaxować, a tu się okazuję, że za winka do 25 lv. mają lepszę nagrody niż za najwyższy przedział. XDDD

Wszystko wyjaśniłem, dlaczego tak jest a nie inaczej. Co innego jest posiadanie postaci i branie udziału w turnieju a co innego specjalnie robić postać pod Turniej, gdzie nie ma później konkretnego zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BlassYaa napisał:

To co mam robić turniej PvP dla dropków w specjalkach i trutach? Nie widzę za bardzo związku z tym co napisałeś a tym tematem.

Nie, ale może wprowadzicie coś, co wykorzysta ulepy praktycznie nieschodzące z rynku? Bo związek jest taki, że zarobek nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rizo napisał:

Te 2 sloty aż tyle nie zmienia

 

Myślę że komentarz "xD?" wystarczy

7 minut temu, Viserio napisał:

Nie, ale może wprowadzicie coś, co wykorzysta ulepy praktycznie nieschodzące z rynku? Bo związek jest taki, że zarobek nijaki.

Niedawno wprowadzili misje,zapowiedzieli akademie, teraz turniej dla 25 lvl. Pewnie chcesz żeby co tydzień było coś nowego, tak się nie da.

Edytowane przez PostMaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Viserio napisał:

Nie, ale może wprowadzicie coś, co wykorzysta ulepy praktycznie nieschodzące z rynku? Bo związek jest taki, że zarobek nijaki.

No ale dalej nie rozumiem, czemu piszesz to w temacie do tego nieprzeznaczonym? Co ma ten Turniej do ulepszaczy? Masz jakąś propozycje to zapraszam do takowego działu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beatka 

To jest zwykłe oszczerstwo z twojej strony i publiczne wprowadzanie ludzi w błąd. Z twojej wypowiedzi jasno wychodzi, że komuś specjalnie wcześniej powiedzieliśmy by specjalnie kupił sobie przedmioty, zanim reszta będzie wiedziała o Turnieju. A to jest olbrzymie kłamstwo i manipulacja z twojej strony. Co chcesz tym zyskać?

@Viserio

Ty chyba jesteś po prostu ograniczony. Napisz ten komentarz w temacie do tego przeznaczonym. Nie spamuj ludziom czymś co nie ma tutaj nic do rzeczy. Skończ robić burdel z forum i załatwiać swoje urazy do mojej osoby w tym temacie. Jeśli masz jakieś propozycje lub wątpliwości co do czyjejś pracy to zapraszam do działu "dyskusje" lub "propozycje". Tak trudno zrobić coś w odpowiednim miejscu i nie robić chaosu?

  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak czytam płacz o ten turniej to mam ochotę zajebać baranka w scianę.

Najpierw jest płacz że nie można dogonić topki i nikt nie ma szans w turnieju pvp a jak nagle jest turniej 25lv to płacz bo jakiemuś Mackowi po 1,5roku serwera specjal na sure nie schodzi ze sklepu no xKURWA DDD.

 

Edytowane przez szczekacz
  • Like 3
  • Poggies 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BlassYaa przypiął/eła ten temat

Moja sugestia zeby wykluczyc kamienie ataku i odp. Turniej ma byc zabawą a najzamozniejsi wykonają rzeź jesli bedzie to dozwolone. Wiem ze na niskim lvl bardziej licza sie cyferki niz % ale jednak. I tak biorac pod uwage osoby ktore wydadza okolo 1k wonów na peta do 120lvl beda egzekutorami ?. Co do broni 20lvl, kiedy beda wprowadzone? Event na mega plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...