Skocz do zawartości

100 NEMEREK


Nekratyka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

n8pkJTh.jpg

Przedstawiony drop w kolejności: ilość sztuk  x  NAJNIŻSZA aktualna cena rynkowa  (zawsze możesz wystawić drożej).

Co do kosztu marmurów: zwykły śmiertelnik robi dunga Nemere na marmurze sługi w +/- 7 minut. 100 x Nemere to 700 minut dzielone na 35 minut trwania 1 marmurka, z czego wychodzi ilość marmurów potrzebnych na wykonanie 100 dungeonów. 40 to aktualna cena marmurka sługi.  Informacja dodatkowa dla tych, którzy są w tym zieloni.

Nemere chyba jednak opłacalna, co?

  • Like 1
  • Poggies 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś to zrobił, miałem zrobić taki ' poradniczek ' z 500 nemerek ale zapomniałem i sprzedawałem na bieżąco.

Liczyłeś, że jak to nazwałeś zwykły śmiertelnik robi nemerke po 7 minutek. A weźmy teraz pod uwagę jeśli robisz go 4 minuty jak już się dorobisz na szarfe rubin etc.

100*4=400 minutek co daje nam niecałe 7 godzin biegania nemerek + oszczędzenie troche na marmach.

Imo niecałe 75 wonów to kox zarobek jak na start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RzulwAGONIA napisał:

A weźmy teraz pod uwagę jeśli robisz go 4 minuty jak już się dorobisz na szarfe rubin etc.

Powodzenia

 

Ziomek tutaj

Zrobił nemerkę solo w ponad 4 min ze spory odpałem bijąc w metki po 90k. Lekki boost nie wystarcza

Edytowane przez Transire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
11 minut temu, Transire napisał:

Nie wiem czy wiesz ale to ci zwalnia slot w eq i możesz założyć np. czekoladowy amulet + medal bohatera => Masz +15% na moby. Gdy latasz trudne bossy to być albo nie być (robić bossa 5 min, a 3 min)

Tu akurat masz racje co do slota wolnego, ale nie na nemerce. Myśle ze nikt normalny nie lata nemerki w medalu bohatera, wiec można śmiało mieć rękawice na slocie.

 

11 godzin temu, miszczares napisał:

a jak to jest, piszesz ze na marmurze 35 minut to jak zakladasz rekawiczke ktora trwa 30 ? 

Są też rękawice 2h i 3h które ułatwiają życie w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 6:15 PM, miszczares napisał:

nie wiem co trzeba miec w bani zeby jej uzywac

Chodzi głównie o wygodę, żeby przy katowaniu 100 dungów non stop nie martwić się o pozostały czas rękawicy. Od jakiegoś czasu masz możliwość kupna ISa na 1 dzień. Dasz wiarę, że rękawica na 1d kosztuje 35sm, czyli aktualnie mniej niż 4w, a w ciągu tych 24h jesteś w stanie zrobić 200 nemer (hardcore-task, ale w teorii się da)? A wyciągasz z tego ładny pitos

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...