Skocz do zawartości

Wyjaśnienie Respu Bossów.


4Kids
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mini poradnik dla "zielonych" w jakim czasie respią się bossy, zauważyłem że wiele ludzi ma z tym problem i zadaje to pytanie. 

Najprostszy sposób jak dla mnie jak to wytłumaczyć. Przykładowo serwer został wyłączony, zostanie uruchomiony z powrotem o godzinie np. 5:32, od tego czasu liczymy resp (wiadomo że każdy boss ma swój przedział respu tj. 30 minut, 1 godzina, 4 godziny itp.) 

Przykład:

Wódz orków (resp co 30 minut)
- 1szy pojawił się 5:32 (po uruchomieniu z powrotem serwera)
- 2gi będzie 6:02
- 3ci 6:32
- 4ty 7:02 
I TAK DALEJ. Przypominam KAŻDY BOSS MA SWÓJ WŁASNY OKREŚLONY CZAS RESPU, był to tylko przykład. 

Edytowane przez Game4Kids™
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tak jest, trzeba doliczyć czas zabicia bossa i to w trakcie dnia przekłada się na minuty, które potem wydłużają cały resp. 
W przypadku wodza orków liczy się 30 minut od zabicia go i zniknięcia resztki ciała z ziemi.
Czyli jak zrespi się o 5:32 i ubije go ktoś o 5:34 to 30 minut leci od 5:34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paciula napisał:

Nie do końca tak jest, trzeba doliczyć czas zabicia bossa i to w trakcie dnia przekłada się na minuty, które potem wydłużają cały resp. 
W przypadku wodza orków liczy się 30 minut od zabicia go i zniknięcia resztki ciała z ziemi.
Czyli jak zrespi się o 5:32 i ubije go ktoś o 5:34 to 30 minut leci od 5:34.

Z tego co widzę i co ludzie piszą, to co napisałeś jest błędne. Podobno mają swój stały resp, niezależnie od czasu ubicia. Aczkolwiek zobaczymy, sam nie stoje i nie pilnuje bossów więc nie mam się co wypowiadać. Poczekamy na inne odpowiedzi od ludzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Paciula napisał:

Nie do końca tak jest, trzeba doliczyć czas zabicia bossa i to w trakcie dnia przekłada się na minuty, które potem wydłużają cały resp. 
W przypadku wodza orków liczy się 30 minut od zabicia go i zniknięcia resztki ciała z ziemi.
Czyli jak zrespi się o 5:32 i ubije go ktoś o 5:34 to 30 minut leci od 5:34.

Na easy serwerach jest od czasu zbicia bossa, jest to takie noobowskie rozwiązanie. Tutaj jest stały resp niezależnie kiedy bossa zbijesz.

Boss się respi 5:32 zbijasz 5:59 i boss jest o 6:02

Edytowane przez Etniczny
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kizzo napisał:

Bossy respia sie  np 5.30 lub 5.35 ( i bedzie zawsze w moim przypadku tak bylo)

Nie.

 

7 godzin temu, dudzio2137xd napisał:

btw dla tych wyzej to wodz orkow co 15min XD

Podałem przykład, nie konkretny czas respu, to nie miało być ułatwienie. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hayley promował(a) i podpiął/eła ten temat
  • 8 miesięcy temu...

wszystko fajnie uważacie się za inteligentniejszych bo wiecie gdzie się respią dodaj Mini mapkę żeby było widać gdzie a nie co ile po cholerę mi wiedzieć co ile się respią skoro nie wiem gdzie bo mapa doliny jest zmieniona faktycznie utwierdzam się tutaj w przekonaniu że neokidy same tutaj grają;p 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamilosss93 napisał:

wszystko fajnie uważacie się za inteligentniejszych bo wiecie gdzie się respią dodaj Mini mapkę żeby było widać gdzie a nie co ile po cholerę mi wiedzieć co ile się respią skoro nie wiem gdzie bo mapa doliny jest zmieniona faktycznie utwierdzam się tutaj w przekonaniu że neokidy same tutaj grają;p 

 

Moze i lepiej ze nie wiesz , wystarczajaco osob juz te bossy obstawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...