Skocz do zawartości

BloodyRiders


Lenovy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale chłopaki z BloodyRiders sprawnie poradzili sobie z rozbudowaniem terenu gildii i to świadczy o tym że w jakimś stopniu są zgrani to najważniejsze (niektore "topowe" gildie do tej pory nie potrafią sie zorganizować, ponieważ każdy gra pod siebie.

Nie wiem czy obstawiacie baronki, ale jeżeli jest to dla was opłacalne to co w tym złego w koncu to legendarny boss. Lepiej bić baronki niz tak jak Hazyna NIC pozdrawiam ;]

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Widmo napisał:

Temat wyczyszczony ze spamu i zbędnych komentarzy na prośbę autora.

Temat wyczyszczony z opinii* na temat gildii na prośbę autora. Zostawiłaś tylko pozytywne + jakieś powodzenia XD

Edytowane przez pszemoXD
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, derpalix napisał:

Co jak co, ale chłopaki z BloodyRiders sprawnie poradzili sobie z rozbudowaniem terenu gildii i to świadczy o tym że w jakimś stopniu są zgrani to najważniejsze (niektore "topowe" gildie do tej pory nie potrafią sie zorganizować, ponieważ każdy gra pod siebie.

Nie wiem czy obstawiacie baronki, ale jeżeli jest to dla was opłacalne to co w tym złego w koncu to legendarny boss. Lepiej bić baronki niz tak jak Hazyna NIC pozdrawiam ;]

Nie Zapomnij że hazyna Kradnie wam Yangi z Imperatora xD Czyli Inaczej Dziecko które umie tylko kraść xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, derpalix napisał:

Co jak co, ale chłopaki z BloodyRiders sprawnie poradzili sobie z rozbudowaniem terenu gildii i to świadczy o tym że w jakimś stopniu są zgrani to najważniejsze (niektore "topowe" gildie do tej pory nie potrafią sie zorganizować, ponieważ każdy gra pod siebie.

Nie wiem czy obstawiacie baronki, ale jeżeli jest to dla was opłacalne to co w tym złego w koncu to legendarny boss. Lepiej bić baronki niz tak jak Hazyna NIC pozdrawiam ;]

Skoro tak nic nie zbijam to ciekawe z kad mam płytki na ulepszanie turmalinowego eq xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Haunter napisał:

Hazyna wróć do szkółki proszę https://jaksiepisze.pl/z-kad-czy-skad/ a ten kto nie ma dostępu do bossów ma je z przelewu proste. Więc ot cała zagadka rozwiązana. 

Jak ja pln na to nie wydaje bo mam inne lepsze opcje na wydawanie kasy xD ale ok widać że nadal mixy nic nie robią tylko baronki biją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Haszyna napisał:

Jak ja pln na to nie wydaje bo mam inne lepsze opcje na wydawanie kasy xD ale ok widać że nadal mixy nic nie robią tylko baronki biją 

Nie wydajesz, bo sądząc po twojej ortografii zarabiasz z 2k pln max no to w sumie nie dziwie się jak ci ledwo na życie starcza kumplu xd. I tak btw co do bicia Baronki, każdy od czegoś kiedyś zaczynał ;) 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to skoro juz kazdy widzi kim lub czym jest Haszyna i czemu juz wylewa tutaj swoje wypociny to chyba najwyzsza pora zakonczyc ta jakze mila dyskusje pod nasza prezentacja :) Dziekujemy kazdemu za krytyke i polecenia

PS. Nie prosilem nikogo o usuwanie krytycznych komentarzy , ale skoro widmo stwierdzil ze tak bedzie lepiej to moge sie pod to podpiac

Edytowane przez Lenovy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lenovy napisał:

Dobra to skoro juz kazdy widzi kim lub czym jest Haszyna i czemu juz wylewa tutaj swoje wypociny to chyba najwyzsza pora zakonczyc ta jakze mila dyskusje pod nasza prezentacja :) Dziekujemy kazdemu za krytyke i polecenia

PS. Nie prosilem nikogo o usuwanie krytycznych komentarzy , ale skoro widmo stwierdzil ze tak bedzie lepiej to moge sie pod to podpiac

Nie zapomnij że hazyna zarabia po 10 tysi msc na valiumie na sprzedaż wonów xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...