Skocz do zawartości

Czy warto siedzieć na 79?


Henry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to mój pierwszy raz na serwerze, przebiłem lvl na 79 za poradą kogoś z gry, kto polecił mi siedzieć na meley jednak szybko po wbiciu 79 okazało się, że ognista meley trochę jednak wymaga i nie ma opcji, żebym ją zrobił czy hydrę a oprócz tego z dungeonów zostaje mi Nemere oraz metki na mapie 55-79. Co polecacie robić? na czym się skupić tzn. w jakim kierunku rozwijać postać, wbijać lvl czy rozwijać eq na tym lvlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci z mojego doświadczenia że są dwie opcje, jedna że albo zainwestujesz realne pieniądze w grę (lub też o wieeele wiecej czasu) i ogarniesz eq oraz chao/kolekcjoner itp na 79lvl i zostaniesz na meley/yohara 79 po czym na pewno po jakimś czasie zwróci ci się to bo na tym lvl relatywnie zarobek jest bardzo duży albo też druga opcja którą polecam na pierwszy raz z serwerem czyli progresowanie z lvl i chwilowe zatrzymywanie się na poszczególnych dungach jak np 100/110lvl i tryton/matrix gdzie te dungi nie są tak wymagające a zarobić także się da i są one opłacalne czy samym wręcz zerowym wkładzie pieniedzy

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Papryk977 napisał:

Powiem ci z mojego doświadczenia że są dwie opcje, jedna że albo zainwestujesz realne pieniądze w grę (lub też o wieeele wiecej czasu) i ogarniesz eq oraz chao/kolekcjoner itp na 79lvl i zostaniesz na meley/yohara 79 po czym na pewno po jakimś czasie zwróci ci się to bo na tym lvl relatywnie zarobek jest bardzo duży albo też druga opcja którą polecam na pierwszy raz z serwerem czyli progresowanie z lvl i chwilowe zatrzymywanie się na poszczególnych dungach jak np 100/110lvl i tryton/matrix gdzie te dungi nie są tak wymagające a zarobić także się da i są one opłacalne czy samym wręcz zerowym wkładzie pieniedzy

Właśnie o taką radę mi chodziło :)
a powiedz mi jeszcze, widzę, że na 79 dużo osób robi broń na mistyki, widzę, że ten bonus działa jedynie na yoharze 79-94, jak to jest, że zatrzymują się na 79 a robią eq na mistyki, gdzie właśnie wszystkie dungi do 79 wymagają bonusu zwierzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Henry napisał:

Właśnie o taką radę mi chodziło :)
a powiedz mi jeszcze, widzę, że na 79 dużo osób robi broń na mistyki, widzę, że ten bonus działa jedynie na yoharze 79-94, jak to jest, że zatrzymują się na 79 a robią eq na mistyki, gdzie właśnie wszystkie dungi do 79 wymagają bonusu zwierzęta

jeśli większość eq można przerabiać na większy przedział lvl to lepiej olać zwierzęta i robić już coś na mistyki bo później to zaprocentuje na każdej kolejnej mapie yohary, mapie 95/107/itd. tam wszędzie są mistyki, i taka rada ode mnie, jeśli nie wpierdalasz  w postać mnóstwa PLN czy czasu to skupiaj się na dungach, w dwa tygodnie NA SPOKOJNIE bez wkładu robisz matrixa czy trytona, a może nawet dalej, a tam kasa jest porządna, od hydry się odbijesz bez porządnego eq, a wtedy jesteś w martwym punkcie bo zostaje ci nemere a to zarobek niewielki

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja bez wydawania to 3 konta minimum do groty v1/2 bić metiny 

karma,zmianki zwojego egzo podręczniki i butla która w miedzy czasie się napełnia to spoko zarobek niskim kosztem.

I to dynamiczna gierka, a nie walenie konia na 65 POLANA ETC.

Czujesz że grasz a nie wkładają ci chuj w dupe :D

Pozdrawiam 

  • Like 1
  • Poggies 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...