Skocz do zawartości

Dejkest

Użytkownik
 • Zawartość

  568
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

158 Spamer

5 obserwujących

O Dejkest

Ostatnie wizyty


2781 wyświetleń profilu
 1. wspanialy tutorial, w koncu umiem ❤️
 2. Panie Szefie tu jeszcze jedna propozycja, dodanie do tego okna z odpałami opcji (auto użycie). Widzę to tak jak przy automatycznej wymianie won na yang zaznaczam tam (auto użycie) i po wciśnięciu f5 u góry pojawia się ikonka [xxxx], która mówi o „auto odpalanie aktywne”, gdy w oknie odpału nie zaznaczymy auto to musimy dalej jak do tej pory klikać ciagle F5. Funkcja ma automatycznie odpalać odpal gdy ten się skończy oczywiście ten który mamy zaznaczony na zielono. Ja osobiście mam fetysz F5 przy lataniu dungow wieloma postaciami to chyba będzie quox a wiadomo u nas świrów na serwerku nie brak!
 3. Pomijając cały end game odzywam sie z mapki dla dzieci, ale myślę, że też dla dobra serwerka. Proponuje dodac crafting chroma wyglądu dla zbroi/broni crafting moglby byc u Inzyniera bo wiadomo po braku mozliwosci robienia setek cos tam mozna dodac: Do wytworzenia barwnika "Rubinowego" dla broni potrzeba: * 20x Wachlarz 55/65 +(x) (Soboll bój sie o Baronki) * 100x Storczyk (jest ich bardzo dużo na rynku 24x bosy co 2h robi swoje) * Szkatułki ksiąg umiejętności 10x stacków * pd 1h/rekawica 1h 3-5x Stack barwnik w tym przypadku Czerwony Barwnik + rubinowy mithril 50 won 80 % szansa na wytworzenie Całość może być zdatna do handlu i dodawana do konkretnego rodzaju broni w naszym przypadku robimy: Rubinowa poświata (wachlarz). Adekwatnie można zrobić ze wszystkimi rodzajami barwników i upchać w to duże ilości rzeczy, które każdy ma w sporych ilościach (wymieniłem rzeczy z mapy dla dzieci, ale pewnie wyżej też się znajdzie dużo takiego syfu). Cały koncept byłby skierowany do osób które chciałby pozmieniać swój wygląd ekwipunku oraz stworzyć swoją unikalną postać, dałoby to sporą różnorodność wyglądu i zabrało trochę won z serwerka, ponadto każda rzecz właśnie typu pd/rękawica itd. byłaby coś warta. Zapraszam do dyskusji i swoich propozycji wyglądu i ulepszaczy.
 4. Dupa bolała jak nakładka kupowana była za 68w..
 5. Sell naszyjniki klasowe i przetopy do nich, robię na zamówienie 😅
 6. Postać I Kapitan Nick Postaci: SynSonikX Klasa oraz Profesja Postaci: Szaman Smok. Poziom Postaci: 79. Przedział poziomowy, na który chcę zapisać postać: 60 - 79. Postać II Nick Postaci: pHenomental Klasa oraz Profesja Postaci: Wojownik Mental. Poziom Postaci: 79. Przedział poziomowy, na który chcę zapisać postać: 60 - 79.
×